Jump to content


Photo

Jak zgrać dane z padniętej U


  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1 OFFLINE   timmi

timmi

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 871 posts
    • Time Online: 59d 5h 20m

Posted 25 October 2014 - 14:37

Witam,

dostałem U,która się nie włącza i mam zgrać dane(zależy na zdjęciach głównie).Pytanie czym i jak to zrobię ?


  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 25 October 2014 - 14:58

Komputer w ogóle ją wykrywa po podłączeniu kabla USB? Jeśli nie, to chyba tylko odlutowanie pamięci flash i odczytanie jej zawartości zewnętrznym programatorem wchodzi w grę.


  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   timmi

timmi

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 871 posts
    • Time Online: 59d 5h 20m

Posted 25 October 2014 - 16:30

Zapomniałem powiedzieć, że jej nie wykrywa czyli jak myslalem nic nie zrobie


  • 0

#4 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 25 October 2014 - 18:23

No jak jej nie wykrywa kompletnie to nic nie zrobisz. A czemu się przestała włączać? Jak została zalana to ją rozbierz, wykąp gołą płytę w spirytusie 95% lub izopropanolu, wysusz i poskładaj.


  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#5 OFFLINE   timmi

timmi

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 871 posts
    • Time Online: 59d 5h 20m

Posted 25 October 2014 - 22:30

Z tego co wiem została rzucona przez lagi spowodowane ICSem (a mówiłem,że GB bd lepszy) choć wygląda na całą jak i zewnątrz tak i wewnątrz, bo rozebrałem.No nic nie ma co tu dyskutować,bo jedynie co to płytę mogę wymienić a i tak danych nie odzyskam w domu.


  • 0

#6 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 25 October 2014 - 23:01

A masz hot aira? Można ją rozebrać i sprawdzić, czy wszystkie elementy na płycie są w porządku. Mogło się np. USB urwać i dlatego jej nie wykrywa... Taki telefon trzeba rozebrać i dokładnie obejrzeć, żeby było wiadomo co i jak... Tutaj masz instrukcję serwisową dla Xperii U: http://sony.yt/topic...kcja-serwisowa/ :)


  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#7 OFFLINE   timmi

timmi

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 871 posts
    • Time Online: 59d 5h 20m

Posted 27 October 2014 - 15:02

Hota nie mam, rozbieralem i niby wygląda ok no nic trzeba szukać jakieś okazji za grosze ze sprawna płytą.


  • 0

#8 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 27 October 2014 - 15:15

Ale co Ci ze sprawnej płyty? Z innej płyty nie zgrasz tych zdjęć i innych danych ;) A jeśli ta Twoja Xperia U została mocno roztrzaskana, to na bank LCD też jest do wymiany...


  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic