Jump to content


Photo

Darmowe doładowania telefonów na kartę w polskim internecie

Darmowe doładowania taryfy na kartę Orange Play Plus T-Mobile Heyah

  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,114 posts
    • Time Online: 564d 20h 15m

Posted 14 March 2014 - 17:15

Witajcie,

 

Jakiś czas temu zauważyłem, że na popularnych serwisach społecznościowych i różnego rodzaju portalach internetowych zaczęła pojawiać się masa spamu, reklamującego tzw. darmowe doładowania. Z reguły są to linki do tajemniczej stronki, na której po wysłaniu numeru telefonu i podaniu kodu pin otrzymacie rzekomo darmowe doładowanie 5 - 25 PLN. Co faktycznie się za tymi doładowaniami kryje? Osobiście tego nie sprawdzałem, ale zrobił to dla nas Ad Buster. Obejrzyjcie:

 

 

I nie dajcie się nabrać, bo może Was to słono kosztować ;)

 

Pozdrawiam,

 

Jurij


  • 1
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#2 OFFLINE   faflak

faflak

    Moderator

  • Moderator
  • 1,031 posts
    • Time Online: 81d 22h 13m

Posted 14 March 2014 - 19:01

to sie kwalifikuje do organów ścigania nic innego


  • 0

#3 OFFLINE   Erin

Erin

    Grand Master of Sony Mobile Knowledge

  • Junior Moderator
  • 477 posts
    • Time Online: 100d 6h 15m

Posted 15 March 2014 - 07:59

"więcej drewna, więcej drewna" przynamniej sobie pofarmił... niech nie narzeka... :rotfl:

 

 

poza tym to mam niestety sporo znajomych którym muszę te subskrypcje potem wywalać... :lotpot:


  • 0

#4 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,114 posts
    • Time Online: 564d 20h 15m

Posted 16 March 2014 - 03:46

to sie kwalifikuje do organów ścigania nic innego

 

Ano. Firmy widma, ale jestem ciekaw bo jednak muszą tych spamerów zatrudniać, żeby wypisywali bzdety na różnych portalach i naganiali jeleni... Więc pewnie namierzenie takich nie stanowiłoby problemu :unsure:

 

 

poza tym to mam niestety sporo znajomych którym muszę te subskrypcje potem wywalać... :lotpot:

 

No to już wiesz, co im za karę pokazywać :) A ta opcja anulowania subskrypcji w ogóle działa? Wcale nie zdziwiłbym się jakby po wysłaniu smsa za 3 zł ze zleceniem anulowania tego smsy za 6-9 PLN nadal przychodziły :)


  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#5 OFFLINE   faflak

faflak

    Moderator

  • Moderator
  • 1,031 posts
    • Time Online: 81d 22h 13m

Posted 16 March 2014 - 09:36

Pewnie i tak nikt tym się nie zajmie bo logiczne że jak zleci kasa z karty to doładujesz, a to jest na rękę operatorowi, jak masz abonament to pewnie dolicza jaka płatne dodatkowe usługi...


  • 0

#6 OFFLINE   Erin

Erin

    Grand Master of Sony Mobile Knowledge

  • Junior Moderator
  • 477 posts
    • Time Online: 100d 6h 15m

Posted 16 March 2014 - 12:48

nie miałem przypadku żeby się coś nie odłączyło...
 
tutaj mały tut.. jak by ktoś nie wiedział jak to zrobić:

Spoiler


  • 1

#7 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,114 posts
    • Time Online: 564d 20h 15m

Posted 16 March 2014 - 18:30

To działa w każdej sieci, czy tylko w jakiejś konkretnej?


  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#8 OFFLINE   Erin

Erin

    Grand Master of Sony Mobile Knowledge

  • Junior Moderator
  • 477 posts
    • Time Online: 100d 6h 15m

Posted 16 March 2014 - 19:56

Owe blokady wykonywałem w Plus i Orange, co do innych sieci, nie miałem okazji...


  • 0



Also tagged with one or more of these keywords: Darmowe doładowania, taryfy na kartę, Orange, Play, Plus, T-Mobile, Heyah

0 user(s) are reading this topic