Jump to content


Photo

[Rozwiązany] format karty sim


  • This topic is locked This topic is locked
3 replies to this topic

#1 OFFLINE   Erin

Erin

    Grand Master of Sony Mobile Knowledge

  • Junior Moderator
  • 477 posts
    • Time Online: 100d 6h 15m

Posted 07 February 2014 - 13:25

Chciał bym wykasować wszystkie informacje z mojej karty SIM, kontakty sms zapisane, ale tak wszystko na raz..

będę wdzięczny za jakieś propozycje.


  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 07 February 2014 - 13:34

Android ma dosyć słabe zarządzanie kartą sim. Możesz albo włożyć kartę do starszego SE bez Androida i zrobić wszystko hurtem, albo pojedynczo kasować wiadomości / kontakty. SMSy można łatwo usunąć wchodząc w wiadomości => ustawienia => Wiadomości SIM. A kontakty można usunąć za pomocą dowolnego managera sim, np. takiego:

Please Login or Register to see this Hidden Content

:)


  • 1
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   Erin

Erin

    Grand Master of Sony Mobile Knowledge

  • Junior Moderator
  • 477 posts
    • Time Online: 100d 6h 15m

Posted 07 February 2014 - 23:14

Dzięki, w 90% zrobiłem co chciałem ;)  z 10% żaden z tych programów sobie nie radzi, a przekładanie karty sim do np. c702 odpada chwilowo ;)

 

myślę że do zamknięcia, raz jeszcze dzięki.


  • 0

#4 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 08 February 2014 - 00:05

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów prosimy założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje / uwagi / opinie / sugestie prosimy zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez prywatny komunikator.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic