Jump to content


Photo

Telefon się grzeje


  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1 OFFLINE   oskar3811

oskar3811

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 6 posts
    • Time Online: 3h 25m

Posted 12 July 2013 - 22:24

Telefon nagrzewa sie po np. 10 min grania w ninja fruit czy przy używaniu go przez jakiś czas na maksymalnej jasności wyświetlacza, coś się zepsuło? ;/
  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 12 July 2013 - 22:33

To zalezy jak bardzo sie nagrzewa... potestuj na innych aplikacjach, zmniejsz jasnosc... Jak proc jest mocno wykorzystywany to sie nagrzewa.Np jak wlaczysz max detale w gta III to moze sie grzac, jak zmniejszysz to mniej. Moja sex pro na fruit ninja sie nie grzeje, ale jasnosc mam na minimum...
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   oskar3811

oskar3811

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 6 posts
    • Time Online: 3h 25m

Posted 12 July 2013 - 22:40

właśnie jasność też mam na minimum ;/
  • 0

#4 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 12 July 2013 - 23:20

To naucz sie stawiac znaki interpunkcyjne tam gdzie trzeba, bo teraz Twoj pierwszy post ma zupelnie inny sens.Nie, maksymalne podswietlenie nie moze uszkodzic telefonu. Potestuj inne apki i daj znac. Telefon nie byl zalany ani nie upadl?
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#5 OFFLINE   Erin

Erin

    Grand Master of Sony Mobile Knowledge

  • Junior Moderator
  • 477 posts
    • Time Online: 100d 6h 15m

Posted 13 July 2013 - 08:03

moja eSka, potrafi parzyć z obu stron przy graniu w Hill Climb Racing około pół godzinki... czasem nawet pojawia się na ekranie z lewego boku przy USB żółta plama która występowała w ARC, telefon się wystudzi i wraca do normy,

moim zdaniem po prostu: ten typ tak ma ;)

Edited by Erin, 13 July 2013 - 08:04.

  • 0

#6 OFFLINE   hunter3000

hunter3000

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 635 posts
    • Time Online: 22d 13h 52m

Posted 13 July 2013 - 09:36

Ten telefon tak ma, po dłuższym używaniu grzeje się nawet przy normalnym używaniu na custom ROMach, nawet jak zmniejszysz taktowanie CPU to i tak za wiele nie pomoże. Musisz się przyzwyczaić.
  • 0
Pomogłem? Daj plusika.

Sony Xperia S | Zylo | W850

#7 OFFLINE   giantx

giantx

    Autor najlepszego postu czerwca 2013

  • User
  • 69 posts
    • Time Online: 3d 12h 6m

Posted 13 July 2013 - 17:27

Jak mnie kiedyś uczyli w szkole, każde urządzenie wykorzystujące akumulator lub procesy elektryczne/chemiczne wydziela ciepło. Jak było w jednym kabarecie-"praw fizyki pan nie zmienisz i nie bądź pan głąb. wężykiem, wężykiem" :-)
  • 0
Od E przez SE do S

#8 OFFLINE   jack79

jack79

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 712 posts
    • Time Online: 22d 20h 48m

Posted 14 July 2013 - 14:27

Jeśli bateria nie rozładowuje ci się po kilku godzinach to wszystko wydaje się być w porządku, w przeciwnym wypadku mógłbyś się już mieć o co martiwć, bo pamiętaj że pod obudową masz 1,5 GHz dwurdzeniowy procesor a ciepło musi gdzieś wypromieniować

Jak mnie kiedyś uczyli w szkole, każde urządzenie wykorzystujące akumulator lub procesy elektryczne/chemiczne wydziela ciepło. Jak było w jednym kabarecie-"praw fizyki pan nie zmienisz i nie bądź pan głąb. wężykiem, wężykiem" :-)


Właśnie
  • 0


0 user(s) are reading this topic