Jump to content


Photo

Xperia S nie włącza się?


  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 OFFLINE   Replex

Replex

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 3 posts
    • Time Online: 1h 5m

Posted 24 June 2013 - 18:13

Co może być przyczyną że xperia s nie włącza się , jedynie co to po podłączeniu do ładowarki zaświeca się dioda czy ktoś miał taki przypadek? dioda świeci się po podłączeniu na czerwono dioda, dwa razy tel się zaświecił przy próbie włączenia ale na tym koniec, próbowałem wgrać pc companion lecz tel nie jest wykrywany przez komputer
Pomocy! Posted Image
  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 24 June 2013 - 18:23

Zrób twardy reset telefonu (trzymaj razem vol+ oraz włącznik do momentu aż zawibruje telefon) a potem wgraj dowolny (najlepiej najnowszy) soft Flashtoolem. Telefon upadł / był zalany? Jest w ogóle wykrywany w menadżerze urządzeń windowsa? Jeśli tak, to opisz jak.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   Replex

Replex

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 3 posts
    • Time Online: 1h 5m

Posted 24 June 2013 - 21:05

no właśnie na kompie nie wykrywa go jak chce zrobić reset to nic się nie dzieje ani nie wibruje ani nic nw co jest nie tak dodam że przy x próbie włączenia go po jakiś 5s podświetlił się ekran i poczułem lekką wibracje, telefon kupiłem sprzedawca powiedział że tel chodził ładnie i wszystko aż nagle się wyłączył i już tyle kaplica...
  • 0

#4 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 24 June 2013 - 21:36

Kiedy go kupiłeś? Jak niedawno, to reklamuj. I ponownie zapytam: Telefon upadł / był zalany? Jest w ogóle wykrywany w menadżerze urządzeń windowsa (jak podłączasz z vol-) ? Jeśli tak, to opisz jak, albo daj screena.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#5 OFFLINE   Replex

Replex

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 3 posts
    • Time Online: 1h 5m

Posted 25 June 2013 - 17:30

telefon kupiłem już uszkodzony koleś od którego kupiłem mówił że chodził i w pewnym momencie przestał i od tamtej pory nie ma reakcji na próbę włączenia, tel nie jest w ogóle wykrywany w menadżerze, lecz dziś próbowałem go znowu uruchomić i w pewnym momencie za wibrował i podświetlił się ekran ale na tym koniec, zrobiłem też tak jak pisałeś wcześniej vol+ i power i tel za wibrował 4x i podświetlił się lecz zaraz się wyłączył.
  • 0

#6 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 25 June 2013 - 17:39

Jeśli po twardym resecie telefon nadal jest nie wykrywany to tylko wymiana płyty głównej Cię ratuje... Możesz spróbować jeszcze odkręcić tylny panel, naładować baterię w jakimś sprawnym telefonie lub ładowarce do baterii i wtedy podłączyć do komputera.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic