Jump to content


Photo

Jak zmienić folder docelowy zapisu z aparatu + pytanie o ostrość aparatu


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 OFFLINE   tracer20101

tracer20101

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 3 posts
    • Time Online: 46m

Posted 23 June 2013 - 19:45

Witam

Mam pytanie do posiadaczy Xperii S.
Mianowicie, kupiłem kabel OTG i jak podłączam pendrive to widzi i wszystko działa ok.
Mam tylko pytanie jak mogę zmienić aby np. nagrywając film z aparatu był on zapisywany automatycznie na pendrive?
Mam Jelly Bean.

I drugie pytanie bo wcześniej miałem ICS a po zmianie na JB funkcje aparatu się zmieniły i jak mogę zrobić aby ostrość cały czas była dobra a nie kalibrowała się sama, tzn. jak zbliżę przedmiot do aparatu to zmienia się na coś w stylu makro a później jak chce coś oddalonego to ekran się rozmywa i muszę czekać aż się sam nie dostosuje.
Chciałbym aby cały czas był dobry-tzn. bez chwilowego rozmycia, na ICS nie maiłem czegoś takiego (przynajmniej nie tak często)

Z góry dziękuję, Pozdrawiam

not found: Witaj na forum, poprawiłem literówki w temacie oraz tytuł. Trzymaj się zasady jeden problem, jeden temat o czym napisane jest w regulaminie ;)

Edited by not found, 24 June 2013 - 09:54.

  • 0

#2 OFFLINE   tracer20101

tracer20101

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 3 posts
    • Time Online: 46m

Posted 24 June 2013 - 10:40

Ok dzięki dla moderatora.

A może mi ktoś pomóc w sprawie tego pebdrivea? Zależy mi na czasie.

Pozdrawiam
  • 0

#3 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 24 June 2013 - 18:00

To nie jest dobre rozwiązanie. Raz, że wpięty na stałe pendrive może skrócić żywotność gniazda microUSB (wyrwać je z płyty głównej, jak będziesz machał telefonem z wpiętym pendrivem), z pewnością skróci czas działania na baterii, a długie użytkowanie takiego rozwiązania może sprawić, że elektronika w telefonie nie wytrzyma, jeśli będziesz podpinał pendrive'a bez huba usb z zewnętrznym zasilaniem. Lepiej byłoby używać wbudowanej pamięci do zapisu plików i potem robić sobie zrzutki na pendrive'a przez USB OTG. Ale jak się upierasz, to wypróbuj tę aplikację:

Please Login or Register to see this Hidden Content

:)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#4 OFFLINE   tracer20101

tracer20101

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 3 posts
    • Time Online: 46m

Posted 24 June 2013 - 19:47

Ok,dzięki wielkie.
A jeżeli będe tego używał sporadycznie i ostrożnie.

Głownie to potrzebuje tego tylko raz na konferencje ok.2-3 godzinną aby nagrać film,telefon będzie stał w miejscu-moze coś się stać?

Pozdrawiam,Dzięki jeszcze raz
  • 0

#5 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 24 June 2013 - 20:05

Nie wiem jak na Xperii S, na mojej sex pro minuta nagrania HD 720p zajmuje około 45 megabajtów. Prosty rachunek: 45MB x 180 minut = 8100 MB czyli jakieś 8 GB. Pamięć wewnętrzna Xperii S ma 32 GB pojemności, więc bez żadnych tricków cała konferencja Ci się zmieści :) A po konferencji zrzucisz sobie nagranie na komputer / pendrive i po sprawie :) Trzy godziny nagrywania + zasilania pendrive'a - to może być kaplica dla baterii. Nie mówiąc już o tym, że dla elektroniki też...
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic