Jump to content


Photo

Xperia U Problem


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 OFFLINE   Castel666

Castel666

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 2 posts
    • Time Online: 1h 17m

Posted 11 June 2013 - 09:12

Witam Serdecznie,

Przepraszam za kolejny temat z tym problemem ale wszedzie szukałem i nie mogę znaleść. Mianowicie robię wszystko tak jest opisane na forum aby moj telefon podłączony był do komputera jako pamięć masowa ale tak się nie dzieje. Bardzo mi zależy na odpaleniu w trybie pamięci masowej w celu odzyskania utraconych przypadkiem danych.Posiadam aktualna aktualizację Androida. Proszę bardzo o pomoc ponieważ tracę podziw dla Serii Xperia przez takie problemy.Z gory dziękuję !




Pozdrawiam,

Castel666
  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 11 June 2013 - 10:02

Najlepszą opcją do gmerania w pamięci telefonu w przypadku telefonów z androidem jest:

1. Instalacja na PC programu My Phone Explorer 1.84,
2. Instalacja na telefonie aplikacji z marketu o tej samej nazwie,
3. Włączenie aplikacji na telefonie,
4. Połączenie telefonu z komputerem za pomocą kabla USB / Wi-Fi / Bluetooth,
5. Wykorzystanie wbudowanego w My Phone Explorer managera plików.

Z tym, że jeśli coś skasowałeś, to bez specjalistycznych programów lub pomocy firm odzyskujących dane raczej nie odzyskasz.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   Castel666

Castel666

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 2 posts
    • Time Online: 1h 17m

Posted 11 June 2013 - 10:12

Dziękuję za odpowiedz!


Na innym telefonie z pamięcią masową programem udało się odzyskać dlatego zależy mi na odpaleniu pamięci masowej aby telefon był czytany jako nośnik danych,natomiast gdy odpalam program przez Ciebie podany wyskakuje komunikat o debugowaniu USB robię to i nadal to samo:(

Pozdrawiam,

Castel666
  • 0

#4 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 11 June 2013 - 10:55

Na początek wejdź w ustawienia => aplikacje => dla programistów i włącz usb debugging. Potem włącz aplikację MPE na telefonie, podłącz kabel usb, w ustawieniach My Phone Explorera na komputerze zaznacz urządzenie z systemem Android i wyszukaj przez kabel / wifi / bluetooth (przez to przez co połączysz, lub daj auto wykrywanie). A potem pod wiadomościami i kontaktami z lewej strony (jak już się połączysz z telefonem) masz menadżer plików :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic