Jump to content


Photo

Ziarnistości na zdjęciach z aparatu telefonu


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 OFFLINE   gruby3001

gruby3001

    Junior Activist of Sony.yt Community

  • User
  • 106 posts
    • Time Online: 1d 4h 36m

Posted 11 May 2013 - 08:28

Witam, czy jest jakiś sposób na poprawę jakości zdjęć? Te, które robi sola są nieco dziwne... Ostrość jest ok, nie jestem wymagającym użytkownikiem, ale te ziarenka wychodzące na zdjęciach jest żenujące, kiedy na moim poprzednim SE Hazel nie było czegoś takiego, a jednak różnica między telefonami jest znaczna, na korzyść soli, więc nie rozumiem dlaczego tak jest? Twórcy poskąpili na normalnym aparacie tylko wrzucili tu jakiś szrot...
Dzięki za pomoc, pozdrawiam :)
  • 0

#2 OFFLINE   faflak

faflak

    Moderator

  • Moderator
  • 1,031 posts
    • Time Online: 81d 22h 13m

Posted 11 May 2013 - 15:23

Hmm niby tez 5mpx i af... moze masz cos w opcjach przestawione porownaj z innymi fotkami robionymi takim fonem a moze po prostu ten typ tak ma ;)

not found: Poprawiłem pisownię.

Edited by not found, 12 May 2013 - 13:00.

  • 0

#3 OFFLINE   gruby3001

gruby3001

    Junior Activist of Sony.yt Community

  • User
  • 106 posts
    • Time Online: 1d 4h 36m

Posted 11 May 2013 - 16:53

Nic nie przestawiałem w opcjach, mój ojciec też ma solę i u niego tak samo są obecne te beznadziejne ziarnistości. Przecież takie artefakty były w aparatach sprzed 7 lat a nie k***a w nowym telefonie :/
  • 0

#4 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 12 May 2013 - 00:31

Zainstaluj sobie z marketu aplikację LG Camera i sprawdź, czy zdjęcia będą lepszej jakości. Powinny być. Jest w wersji darmowej jak i płatnej. Możesz nawet zrobić małe porównanie standardowej aplikacji jak i LG Camera, żeby wszyscy widzieli efekt w przypadku Xperii sola :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#5 OFFLINE   jack79

jack79

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 712 posts
    • Time Online: 22d 20h 48m

Posted 12 May 2013 - 07:03

Możesz też wrzucić kilka zdjęć a wtedy ocenimy czy rzeczywiście jest tak tragedia z tymi zdjęciami. Trochę szkoda że nie mam już styczności z Xperią U, bo wtedy wrzuciłbym kilka zdjęć i można byłoby mniej więcej porównać
  • 0


0 user(s) are reading this topic