Jump to content


Photo

Sony Xperia T - tryb awaryjny


  • Please log in to reply
11 replies to this topic

#1 OFFLINE   trevv

trevv

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 7 posts
    • Time Online: 11h 34m

Posted 04 May 2013 - 09:08

Podczas użytkowania 2 lub 3 aplikacji, mój telefon wyłączył się, przez dłuższy czas miałem problem z jego uruchomieniem, non stop wszystko migało na ekranie, sam się resetował, teraz wszystko normalnie działa tylko, że w trybie awaryjnym, którego nie umiem wyłączyć, dokonałem aktualizacji oprogramowania oraz resetu do ustawień fabrycznych, a i tak telefon dalej działa w tym trybie, bardzo proszę o informację jak wyłączyć tryb awaryjny w Sony Xperia T?
  • 0

#2 OFFLINE   jack79

jack79

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 712 posts
    • Time Online: 22d 20h 48m

Posted 04 May 2013 - 10:44

Zerknij na ten temat może coś ci pomoże:
http://sony.yt/topic...-tryb-awaryjny/
  • 0

#3 OFFLINE   trevv

trevv

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 7 posts
    • Time Online: 11h 34m

Posted 04 May 2013 - 11:04

Bardzo dziękuję za odpowiedź, czytałem tego posta niestety podane w nim sposoby nie działają.
  • 0

#4 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,114 posts
    • Time Online: 564d 20h 15m

Posted 04 May 2013 - 14:24

Wyłącz telefon, włącz go i podczas włączania szybko i często wciskaj klawisz głośności w dół :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#5 OFFLINE   trevv

trevv

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 7 posts
    • Time Online: 11h 34m

Posted 04 May 2013 - 14:37

Niestety, próbowałem kilka razy i niestety nie działa, telefon dalej uruchamia się w trybie awaryjnym
  • 0

#6 OFFLINE   trevv

trevv

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 7 posts
    • Time Online: 11h 34m

Posted 04 May 2013 - 15:04

Myślę nad wgraniem nowego Androida 4.1.2, używając flashtool-a, tylko czy po takim zabiegu nie przepadnie mi gwarancja?
  • 0

#7 OFFLINE   Erin

Erin

    Grand Master of Sony Mobile Knowledge

  • Junior Moderator
  • 477 posts
    • Time Online: 100d 6h 15m

Posted 04 May 2013 - 15:08

spróbuj jeszcze reset taki... power i vol + czekając aż 3x tel. zawibruje (czyli trzeba zaczekać 2-3 sec dłużej niż na normalny reset)

Edited by Erin, 04 May 2013 - 15:10.

  • 0

#8 OFFLINE   trevv

trevv

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 7 posts
    • Time Online: 11h 34m

Posted 04 May 2013 - 15:32

stosowałem parę razy i dalej nic...
  • 0

#9 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,114 posts
    • Time Online: 564d 20h 15m

Posted 04 May 2013 - 15:40

To może trzymaj cały czas vol- podczas włączania... Na pewno trzeba wciskać vol- bo nawet supporterzy z forum Sony to potwierdzają w swoich wpisach.

Myślę nad wgraniem nowego Androida 4.1.2, używając flashtool-a, tylko czy po takim zabiegu nie przepadnie mi gwarancja?


Jeśli wgrasz taki jaki masz teraz (odpowiednią wersję customizacji) to nie przepadnie. Możesz też spróbować PC Companiona i opcji repair...
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#10 OFFLINE   trevv

trevv

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 7 posts
    • Time Online: 11h 34m

Posted 04 May 2013 - 16:04

Próbowałem kilka razy i bez efektu, Orange jeszcze nie wypuścił brand-owego oprogramowania, chciałbym użyć tego bezpośredniego od Sony jak będę miał dostęp do PC Companion, to użyję opcji repair, ale nie wiem czy wczoraj nie próbowałem
  • 0

#11 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,114 posts
    • Time Online: 564d 20h 15m

Posted 04 May 2013 - 19:42

Zacznijmy od tego, że jeśli masz brandowane firmware Orange, to niektóre funkcje mogą nie działać. Wgranie czystego firmware Sony spowoduje utratę gwarancji. Jeśli chcesz zachować gwarancję, musisz wgrać firmware Orange. Koszt wgrania takiego firmware w serwisie online u mnie wynosi 20 PLN, trzeba mieć internet 2mbps, windowsa viste lub nowszy, kabelek usb i naładowaną baterię :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#12 OFFLINE   trevv

trevv

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 7 posts
    • Time Online: 11h 34m

Posted 05 May 2013 - 11:51

wczoraj wieczorem zorientowałem się że nie działa mi przycisk vol- i może to jest przyczyną kłopotów, przycisk przestał działać z dnia na dzień,
Jeszcze zauważyłem, że przy pojawieniu się logo Orange podczas uruchamaiania telefonu, telefon wibruje, przycisk raczej nie jest wciśnięty ponieważ
miałbym wyciszony telefon tak czy owak bez naprawy gwarancyjnej się nie obędzie!
  • 0


0 user(s) are reading this topic