Jump to content


Photo

[Rozwiązany] problem z walkmamem


  • This topic is locked This topic is locked
9 replies to this topic

#1 OFFLINE   gruby3001

gruby3001

    Junior Activist of Sony.yt Community

  • User
  • 106 posts
    • Time Online: 1d 4h 36m

Posted 01 May 2013 - 17:42

Miałem problem z samoistnym wlaczaniem sie tego programu, nigdzie w opcjach programu nie mogłem znaleźć wylacznika który spowodowalby zaprzestanie włączania się przy podłączeniu słuchawkę. W smart connect był włączony w ten sposób poweramp. Wszedłem do opcji aplikacji w telefonie i tam wylaczylem walkmana, ale okazało się że tej aplikacji nie ma w ogole. Była wcześniej w skrócie multimediów jako preinstalowany a teraz go nie ma, był na liście aplikacji, a teraz go nie ma. Robiłem ready telefonu so ustawień fabrycznych ale nic się nie zmieniło. Jak mogę teraz odzyskać Walkmana? Proszę o pomoc. Dziękuję z góry!
  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 01 May 2013 - 22:20

W folderze system/app też nie masz? Jak Ci się całkiem skasowała to najprościej będzie wgrać system na nowo :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   gruby3001

gruby3001

    Junior Activist of Sony.yt Community

  • User
  • 106 posts
    • Time Online: 1d 4h 36m

Posted 01 May 2013 - 22:55

Wszedłem do tego folderu przez total commander, zainstalowałem to jeszcze raz ale w trakcie instalacji było napisane że to jest już zainstalowane i czy chce to zastąpić, po instalacji wszedłem do ustawień potem aplikacje i są 4 zakładki (pobrane, wewnętrzne, działające i wszystkie) w zakładce pobrane pojawił się walkman i jest dopisek wyłączone, czy wiesz może jak to włączyć? Naciśnięciu na walkmana w tym oknie nie ma takiej opcji, więc nie mam pojęcia jak to zrobić. Dzięki z góry za pomoc :) Druga dziwna rzeczą jest to, że jakimś cudem wyłączyło mi się cosmic flow czyli ten ruchomy motyw w soli i też nie wiem jak go włączyć a go nie wyłączyłem, być może wtedy gdy zrobiłem deser telefonu to to nastąpiło.

not found: Ort. ;)

Edited by not found, 02 May 2013 - 12:32.

  • 0

#4 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 01 May 2013 - 23:20

Zrootuj sobie telefon, przenieś aplikacje walkmana z system/app na PC, zrestartuj telefon, wrzuć ją ponownie z PC do system app i musi działać. A jak nie to przeflashuj telefon.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#5 OFFLINE   sonyman

sonyman

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 335 posts
    • Time Online: 13d 1h 52m

Posted 02 May 2013 - 08:09

ustawienia, aplikacje, wszsytkie, walkman wycyzsc dane, mozesz tez wylaczy i wlaczyc, potem restart. I najlepiej jak masz cwm clear dalvic cache.
  • 0
Posted Image
Posted Image
Posted Image

#6 OFFLINE   gruby3001

gruby3001

    Junior Activist of Sony.yt Community

  • User
  • 106 posts
    • Time Online: 1d 4h 36m

Posted 02 May 2013 - 11:32

Sonyman
Jak wylacze to potem nie mam opcji żeby ponownie włączyć tę aplikację, tak było od początku, po restarcie dalej jest tak samo, nie wiem czemu tak jest.
Jurij
Jak będę mieć chwilę to zrobię jak mówisz, podlacze do pc i przeniose tp z folderu. Powiedz mi jeszcze, czy mogę wygrać system jeszcze raz przez Pc Companion tak jak to musiałem robić wcześniej, aby zaktualizowac z GB do ICS? Nie chcę robić nic co by spowodowaloby utratę gwarancji:)
  • 0

#7 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 02 May 2013 - 14:12

Jeśli zadziała opcja repair w PC Companion to tak. Jeśli nie, to pozostanie flashtool lub serwis online (a ja mogę wgrać dowolne oprogramowanie, nawet takie jak masz teraz i gwarancji nie stracisz) :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#8 OFFLINE   gruby3001

gruby3001

    Junior Activist of Sony.yt Community

  • User
  • 106 posts
    • Time Online: 1d 4h 36m

Posted 02 May 2013 - 14:34

Dobrze, więc jak jak będę mógł to podlacze do kompa i zobacze czy zadziała, jak nie będzie działać, to pomyśle o serwisie :)

Edited by gruby3001, 02 May 2013 - 14:58.

  • 0

#9 OFFLINE   gruby3001

gruby3001

    Junior Activist of Sony.yt Community

  • User
  • 106 posts
    • Time Online: 1d 4h 36m

Posted 05 May 2013 - 23:35

Za pomocą zainstalowałem jeszcze raz Androida na solniczkę i już jest ok :) Dzięki za pomoc chłopaki :)
  • 0

#10 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 05 May 2013 - 23:49

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic