Jump to content


Photo

Sony Xperia u Przycisk od opcji nie działa


  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 OFFLINE   sebb12

sebb12

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 7 posts
    • Time Online: 3h 35m

Posted 18 March 2013 - 18:08

Witam Mam problem
Zaniosłem tel do Komisu żeby facet wymienił mi digitizer bo był roztrzaskany .
zrobił mi tel wszystko świetnie śmigało ale odstawał trochę w jednym miejscu ten dotyk więc oddałem drugi raz do poprawki
Dziś odebrałem telefon i niby wszystko ok ale jeden z 3 przycisków dotykowych w ogóle nie reaguje tzn na 2 jest wibracja i coś się dzieje po naciśnięciu a jak nacisnę przycisk od Opcji nic nie ma ani wibracji ani nie rozwija się żadne menu jak powinno i teraz moje pytanie co się mogło stać ?

za wszelkie odpowiedzi z góry dzięki

Pozdro.
  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,114 posts
    • Time Online: 564d 20h 15m

Posted 18 March 2013 - 19:46

Albo telefon został źle złożony albo wyświetlacz z przyciskami dotykowymi został uszkodzony podczas składania. Reklamuj.
  • 1
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   sebb12

sebb12

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 7 posts
    • Time Online: 3h 35m

Posted 18 March 2013 - 20:22

Wiec nie ma sensu rozbierac go samemu?

  • 0

#4 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,114 posts
    • Time Online: 564d 20h 15m

Posted 18 March 2013 - 20:24

Nie. Skoro zapłaciłeś za naprawę - to po co masz samemu się z tym babrać? Oddaj, niech poprawią co zepsuli lub zwrócą Ci kasę.
  • 1
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#5 OFFLINE   sebb12

sebb12

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 7 posts
    • Time Online: 3h 35m

Posted 18 March 2013 - 20:35

Tak zrobię :) ale ostatnio trzymał go 2 tyg i Nie dość że ten przycisk nie działa to jeszcze pod digitizerem są 2 kropki jedna jakby kurz a druga wygląda na kropelkę kleju ;/ Pierwszy i ostatni raz do tego komisu zaniosłem tel Choć dziwne bo cieszy się dobrą opinią na dodatek trochę znam tego Gościa co mi naprawiał

No ale oddam i zobaczę co się będzie działo Prosił bym o nie zamykanie jeszcze tego tematu ponieważ jak odzyskam telefon to zdam sprawozdanie i jak coś będzie nie tak będę szukał pomocy

Dzięki za odpowiedź
Pzdr.
  • 0

#6 OFFLINE   sebb12

sebb12

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 7 posts
    • Time Online: 3h 35m

Posted 22 April 2013 - 20:32

Witam właśnie odzyskałem Tel ( Dopiero ) i muszę przyznać że znowu się zawiodłem tym razem wszystko działa włącznie z przyciskami ale problem w tym że u góry odstaje mi cały digitizer można tam włożyć spokojnie igłę w jednym miejscu i zapałka by się zmieściła ... tel wygląda jak by był zrobiony na od****ol pełno kurzu przy klejeniach widać to gołym okiem lakier lekko zarysowany na digi. Postanowiłem że mam gdzieś taki serwis i naprawie tym razem to sam zamówiłem taśmę montażową O taką

Please Login or Register to see this Hidden Content

i moje pytanie brzmi czy rozebrany tel tak jak na filmiku w poście podwieszonym jak go będę podgrzewał (suszarka do włosów :D ) może coś się popsuć ?

Edited by sebb12, 22 April 2013 - 20:32.

  • 0

#7 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,114 posts
    • Time Online: 564d 20h 15m

Posted 22 April 2013 - 20:43

Telefonów nie naprawia się suszarką do włosów tylko stacją lutowniczą na gorące powietrze tzw. hot airem. To dobry serwis, ja bym na Twoim miejscu zaniósł telefon do nich to by Ci to zrobili :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic