Jump to content


Photo

[Rozwiązany] Niedziałające wifi.


  • This topic is locked This topic is locked
3 replies to this topic

#1 OFFLINE   Deleted User 1

Deleted User 1

    Banned

  • Banned
  • 167 posts

Posted 12 March 2013 - 12:25

Witam, mam problem, ponieważ wczoraj jakby nigy nic padło mi wifi, objawia się to tym, że telefon normalnie wyszukuje sieci, ale przy łączeniu zapętla się przy "pobieranie adresu IP" niby łączy, rozłącza, pobiera IP i tak w kółko.

Posiadam Android 4.0.4 CyanogenMod 9.

Dziękuję z góry za pomoc ;)

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 12 March 2013 - 13:26

Wgraj oryginalne firmware i sprawdź czy działa. Jeśli nie - oddaj na gwarancję.
  • 1
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   Deleted User 1

Deleted User 1

    Banned

  • Banned
  • 167 posts

Posted 12 March 2013 - 13:45

Jurij, nie mogę oddać na gwarancję - odblokowany bootloader oficjalną metodą. Spróbuje wgrać oryginalnego ROMa i jak zatrybi to będzie git. Jeśli nie - Telefon w kąt, lub na półke jako zbieracz kurzu.

Wifi zatrybiło, ale nie wiem na jak długo, proszę moda o Zamknięcie tematu :) Dzięki za pomoc ;>

Edited by Charlie, 12 March 2013 - 13:56.


#4 OFFLINE   soniaczW800i

soniaczW800i

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 834 posts
    • Time Online: 41d 21h 44m

Posted 12 March 2013 - 14:16

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
  • 0
Potrzebujesz akcesoriów lub części do swojego Sony Ericssona? Pisz na PW z pewnością się dogadamy! (więcej informacji można znaleźć w moich tematach w dziale giełda)


0 user(s) are reading this topic