Jump to content


Photo

[Rozwiązany] W880 ściąganie simlock


  • This topic is locked This topic is locked
3 replies to this topic

#1 OFFLINE   Asus007

Asus007

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 2 posts
    • Time Online: 11h 30m

Posted 19 February 2013 - 21:17

Witam, mam problem ze ściągnięciem simlocka, wgrałem nowy soft (R8BA024), cid 52. Najpierw miałem ciągle błąd, jakby patch w ogóle się nie wgrał.. teraz mam komunikat Błąd kkonfiguracji skontaktuj się z operatorem sieci lub z centrum usług.
Nie wiem co zrobić, bo temu telefonowi ciągle coś odwala..
Prosze o pomoc.
  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 19 February 2013 - 21:19

Wgraj customizację poprawnie. Jeśli chcesz zdjąć simlocka na stałe, zapraszam na gg: 1793684 lub czat skype: gen.jurij ;)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   Asus007

Asus007

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 2 posts
    • Time Online: 11h 30m

Posted 19 February 2013 - 22:32

Czyli od nowa wgram cały soft i później patch i będzie chodzić ? Tak na najbliższy czas, bo w podróży jestem i jak wrócę to sie tym zajmę :)
Która customizacja będzie dobra ? CID52 red mam, a telefon z niewiadomego źródła, kupiłem w Angli na bazarze.

Ściągnąłem custom z chomika, Play. Zaraz będę wgrywać patch to zobaczę czy działa.

Ok działa ;) Dzięki wielkie za pomoc
  • 0

#4 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 19 February 2013 - 22:37

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic