Jump to content


Photo

Aktualizacja do JB dla Sony Xperia T stała się faktem!


  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1 OFFLINE   Goomowiec

Goomowiec

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 634 posts
    • Time Online: 26d 18h 21m

Posted 02 February 2013 - 21:10

Świat obiegła dziś informacja o tym, że producent rozpoczął aktualizację tego modelu do Androida 4.1.2 Jelly Bean. Nowe oprogramowanie przyniesie ze sobą usprawnienia prędkości działania interfejsu, obsługę Google Now, a także ulepszoną przeglądarkę internetową i aplikację kalendarza.

Jako pierwsi aktualizację otrzymali Holendrzy, lecz zapewne wyłącznie kwestią czasu pozostaje wprowadzenie nowego oprogramowania na kolejne rynki. Oczywiście wszyscy korzystający z brandowanych odmian tego urządzenia będą musieli poczekać odrobinę dłużej, lecz dobrze wiedzieć, że Sony w końcu opublikowało długo wyczekiwaną aktualizację.

Posted Image

Źródło -

Please Login or Register to see this Hidden Content



Osobiścię czekam na działające SensMe dla JB przy przeportowanym walkmanie dla custom romów :D
  • 5
Posted Image
Skoro człowiek człowiekowi wilkiem to czy zombie zombie zombie?

#2 OFFLINE   hunter3000

hunter3000

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 635 posts
    • Time Online: 22d 13h 52m

Posted 02 February 2013 - 22:14

W końcu! Teraz czekać do marca dla aktualizacji do Xperia S i można się cieszyć życiem (telefonem) :)
  • 0
Pomogłem? Daj plusika.

Sony Xperia S | Zylo | W850

#3 OFFLINE   Goomowiec

Goomowiec

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 634 posts
    • Time Online: 26d 18h 21m

Posted 02 February 2013 - 22:26

też się nie mogłem doczekać, może coś ruszy wtedy z cm 10.1 (choć w zasadzie brakuje mu tylko bluetootha i sprawnego aparatu) :D
  • 0
Posted Image
Skoro człowiek człowiekowi wilkiem to czy zombie zombie zombie?

#4 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 02 February 2013 - 22:38

W końcu! Teraz czekać do marca dla aktualizacji do Xperia S i można się cieszyć życiem (telefonem) :)


A teraz niby nie możesz pisać smsów, rozmawiać, robić zdjęć, słuchać muzyki, przeglądać netu czy grać w gry? No kto by pomyślał <_< Xperia S dostanie JB w okolicach kwietnia i będzie to już trzecia wersja systemu (poza Gingerbread'em i Ice Cream Sandwich) którą Sony wyda dla tego telefonu. Tak dobrze to chyba żaden telefon od czasów X10 nie miał, ale pewnie... zaraz znajdą się setki niezadowolonych.

Fajnie, że Sony w końcu zaktualizowało swojego flagowca. Mam nadzieję, że użytkownicy będą zadowoleni z tej aktualizacji :)

Jurij: Post użytkownika hunter3000 został usunięty - brak związku z tematem.
  • 1
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#5 OFFLINE   jack79

jack79

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 712 posts
    • Time Online: 22d 20h 48m

Posted 03 February 2013 - 13:47

Dante a może zrobiłbyś kilka screenów, bo chciałbym zobaczyć jak się prezentuje ten JB od Sonego
  • 0

#6 OFFLINE   hunter3000

hunter3000

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 635 posts
    • Time Online: 22d 13h 52m

Posted 03 February 2013 - 14:26

Dante a może zrobiłbyś kilka screenów, bo chciałbym zobaczyć jak się prezentuje ten JB od Sonego


masz w temacie ode mnie screeny z JB, to samo co by dante podał.

ClearPhase to coś co jakoś dobrze dobiera głośność muzyki do odtwarzanego utworu na głośniku, żeby lepiej grało.
  • 0
Pomogłem? Daj plusika.

Sony Xperia S | Zylo | W850

#7 OFFLINE   jack79

jack79

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 712 posts
    • Time Online: 22d 20h 48m

Posted 04 February 2013 - 04:26

Aha, ok no tak

masz w temacie ode mnie screeny z JB, to samo co by dante podał.

ClearPhase to coś co jakoś dobrze dobiera głośność muzyki do odtwarzanego utworu na głośniku, żeby lepiej grało.


A no faktycznie screeny są w dziale Xperi S w twoim temacie, czyli jakiś rewolucyjnych zmian nie ma, ale dobre i to
  • 0

#8 OFFLINE   hunter3000

hunter3000

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 635 posts
    • Time Online: 22d 13h 52m

Posted 04 February 2013 - 08:14

Ja aktualnie wgrany mam Paranoid JB na S i faktycznie lepiej wszystko działa, a wolnej pamięci mam 301MB.
Na PTCRB cisza dla S/P...

ClearPhase - automatycznie ustaw jakość dźwięku w głośniku zewnętrznym, mam też coś takiego jak dynamiczny normalizator oraz wyraźne stereo w Walkman, tez to macie?
  • 0
Pomogłem? Daj plusika.

Sony Xperia S | Zylo | W850

#9 OFFLINE   jack79

jack79

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 712 posts
    • Time Online: 22d 20h 48m

Posted 04 February 2013 - 18:02

Ja aktualnie wgrany mam Paranoid JB na S i faktycznie lepiej wszystko działa, a wolnej pamięci mam 301MB.
Na PTCRB cisza dla S/P...

ClearPhase - automatycznie ustaw jakość dźwięku w głośniku zewnętrznym, mam też coś takiego jak dynamiczny normalizator oraz wyraźne stereo w Walkman, tez to macie?


Ja to miałem po wgraniu tego roma gdy testowałem moda na Wi-fi direct :

Please Login or Register to see this Hidden Content


  • 0

#10 OFFLINE   hunter3000

hunter3000

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 635 posts
    • Time Online: 22d 13h 52m

Posted 04 February 2013 - 20:16

Minusy:
1. Nadal nie został naprawiony błąd z przychodzeniem podwójnych wiadomości.
2. Bateria znika w oczach.
Rano miałem 100% Wykonałem jeden telefon (10 minut), nawigacja (30 minut), gry ( 20 minut) i bateria ma 36% :blink: Jak dla mnie totalna klapa, zastanawiam się nad CM10, albo powrót na ICS.


Ad1. tego w Xperi S nie mam, jakies specyficzne czy cały czas ten błąd?
Ad2. aktualnie mam JB z ParanoidAndroid i bateria dość trzyma, na ICS od Sony spokojnie mogłem dzień bez ładowania mieć.

Btw jutro albo może i dzisiaj zrobię reckę ParanoidAndroid na Xperie S/T więc może się skusisz bo ma sporo fajnych i przydatnych opcji. Pozdro.
  • 0
Pomogłem? Daj plusika.

Sony Xperia S | Zylo | W850

#11 OFFLINE   hunter3000

hunter3000

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 635 posts
    • Time Online: 22d 13h 52m

Posted 05 February 2013 - 19:20

Co ciekawe, nie tylko ja się borykam z tym problemem. Niektórym przychodzą nawet po 3 te same smsy :blink:. Nie jest to zależne od sieci, dziwne...


Ale to pewnie tylko dla T bo na S nie ma nic takiego, wszystko normalnie chodzi, może rozwiąże to problem wgranie custom ROM tak jak u mnie w przypadku nie odświeżania zasobów multimedialnych

No to czekamy na reckę.


Tego jest sporo bo muszę całego Androida 4.1.2 prze recenzować i dopiero później mogę na forum wstawić.
  • 0
Pomogłem? Daj plusika.

Sony Xperia S | Zylo | W850


0 user(s) are reading this topic