Jump to content


Photo

[Rozwiązany] Simlock z orange


  • This topic is locked This topic is locked
7 replies to this topic

#1 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 26 January 2013 - 17:42

Siemanes, znalazłem dziś Cedara w szafce. kompletnie o nim zapomniałem ;) nie mój, ale osoba, która go kupiła woli używać Nokii 6030 :D
Więc tak. Telefon jest z Orange. kupiony jakieś półtora roku temu. data produkcji: 11W03.
Czy da radę zdjąć simlocka domowym sposobem? jeżeli tak, to proszę o poradnik ;)
  • 0
Posted Image

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 26 January 2013 - 18:08

Nie da rady. W salonie Orange zdejmiesz za 77 PLN bez utraty gwarancji, w serwisie Sony lub w każdym innym serwisie który posiada Setool2 box na wyposażeniu :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 26 January 2013 - 18:16

To od kiedy są te nowe zabezpieczenia w telefonach z Orange?
  • 0
Posted Image

#4 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 26 January 2013 - 18:18

Jakie nowe zabezpieczenia? Przeciez cedar jest na a2 i ma cid 81. A odlbokowanie cid 81 jest, było i prawdopodobnie przez dłuższy czas jeszcze będzie sporo kosztować.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#5 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 26 January 2013 - 18:56

Jakie nowe zabezpieczenia?


jakieś 3 lata temu normalnie mozna było ściągać simlocki Orange ze starych SE, Nokii. Jakieś 2 lata temu chciałem sprzedać nokię i poszedłem do komisu ściągnąć simlocka. pracownik powiedział, że z teraz z orange ściągają simlocki za 70zł, bo nowe zabezpieczenia dali. o co mogło mu chodzić?
  • 0
Posted Image

#6 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 26 January 2013 - 19:04

W komisach wygadują różne dziwne rzeczy aby podnieść cenę. Nie wiem co Ci facet nagadał 2 lata temu, ale simlocki z Orange ściąga się dokładnie tak samo jak z każdej innej sieci.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#7 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 26 January 2013 - 19:11

Ok, rozumiem. Dzięki. Zamykam ;)
  • 0
Posted Image

#8 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 26 January 2013 - 19:13

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic