Jump to content


Photo

[Rozwiązany] Czy warto zrobić upgrade do ICS?


  • This topic is locked This topic is locked
5 replies to this topic

#1 OFFLINE   timmi

timmi

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 871 posts
    • Time Online: 59d 5h 20m

Posted 14 January 2013 - 22:02

Witam podłączyłem do pc companiona mini pro i jest aktualizacja do wersji 4.1.b.0.587., o której huczało na forum.Czy jest on poprawiony w stosunku do poprzednich wersji ?
Edit:Pomyliły mi się cyferki jeszcze chyba nie ma 4.1.B.1.13.Więc co możecie powiedzieć na ten temat ?
Jurij: ort.
not found: Poprawiłem tytuł.

Edited by not found, 15 January 2013 - 18:10.

  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 14 January 2013 - 22:08

Przecież ta wersja jest dostępna od kilku miesięcy. Jak dla mnie bez rewelacji, wolę gingerbread'a.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   hunter3000

hunter3000

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 635 posts
    • Time Online: 22d 13h 52m

Posted 14 January 2013 - 22:52

@up ty to jak zauważyłem zawsze wolisz starsze wersje software od innych.

Ale wracając do tematu, wgraj sobie 587 bo poprawili nieco zmian jeżeli miałeś wcześniejszą wersję, jeśli masz GB to już od ciebie zależy bo na ics nie działa dioda powiadomień dla sms oraz czasem przylaguje telefon, a tak to jest wszystko cacy :D
  • 0
Pomogłem? Daj plusika.

Sony Xperia S | Zylo | W850

#4 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 14 January 2013 - 23:04

Nie zawsze. Na 95% moich Sony Ericssonów używam najnowszego dostępnego firmware. Bywały czasy, że aktualizacja oprogramowania polepszała działanie telefonu (np. nowy soft na C905 dodał youtube, smile shutter). ICS nie wnosi praktycznie nic nowego. No może tyle, że podczas robienia screenów przy oglądaniu filmów na stockowym playerze widać kadr z filmu a nie czarne tło. Zaobserwowane różnice wymieniłem w tym temacie: http://sony.yt/topic...go-uzytkownika/ , więc można sobie poczytać, obejrzeć screeny i zdecydować którą wersję OS się woli posiadać.

Na lagowanie wymyślono Seedera:

Please Login or Register to see this Hidden Content

:)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#5 OFFLINE   timmi

timmi

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 871 posts
    • Time Online: 59d 5h 20m

Posted 15 January 2013 - 16:06

Chyba,zostanę przy gb póki co ;)
  • 0

#6 OFFLINE   not found

not found

    Banned

  • Banned
  • 1,546 posts

Posted 15 January 2013 - 18:10

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
WALKMAN?

Posted Image


0 user(s) are reading this topic