Jump to content


Photo

flash po zdjęciu simlocka w serwisie


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 OFFLINE   shaaq

shaaq

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 25 posts
    • Time Online: 1d 8h 1m

Posted 19 December 2012 - 23:35

witam, chciałbym przeflashować (do debrandingu) mojego w880i, którego niedawno oddałem do serwisu na zdjęcie simlocka.
pytanie tylko, czy mam to zrobić omniusem czy setoolem? (btw, omnius mi nie wykrywa telefonu, mimo sterowników gg 3.0.0.1, a setool wykrywany jest jako wirus).

nie jestem w stanie podac cidu bo niestety nie wiem jak go podłączyć w flash mode pod identyfikację.

z góry dzięki za pomoc
  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 19 December 2012 - 23:43

Usuń antywirusy, zrestartuj komputer, pobierz setoola v.1.11 z naszego downloadu i zidentyfikuj sobie telefon. Jeśli masz cid 52 - przeflashuj setoolem. Jeśli cid 53 - farem. Omnius jest płatny, więc nim za darmo nie zrobisz. Poradniki w dziale z poradnikami :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   shaaq

shaaq

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 25 posts
    • Time Online: 1d 8h 1m

Posted 20 December 2012 - 00:01

mam cid 53(działa * i 2).. dzięki, poszukam :)

jeszcze jedno.
mogę go spokojnie przeflashowac farem po zdjeciu simlocka?
w testowym wyswietla mi erom R3A099 prgCXC1250461_EROM_DB2020_WILMA_FOTA_SIMLOCK_FLAFLA_SIBLEY_SEMCUSB
  • 0

#4 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 20 December 2012 - 00:37

Jeśli zdjęli Ci simlocka na stałe to nie wróci. Jeśli zdjęli patchem, to wróci.

P.S.

Trzeba było zdjąć simlocka w naszym serwisie online - miałbyś zdjęte tanio, na stałe i cid 52 po unlocku ;)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic