Jump to content


Photo

Xperia NEO Problem z WiFi po zmianie na ustawienia fabryczne


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 OFFLINE   Jamaican

Jamaican

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 2 posts
    • Time Online: 35m

Posted 26 November 2012 - 19:41

Siema, elo.

Mam taki problem. Wczoraj zmieniłem na ustawienia fabryczne, w nocy nasciagalem z domowego wifi z 1,5 gb gier wrzuciłem z 1,5gb muzyki (karta 8 gb). Ide sobie do szkoły słucham nowej muzyki, w szkole też z grami lekcje ciekawsze, no ale patrzę - nie ma wifi, chociaz w szkole powinno byc. No to co tam, cos pewnie w szkole znowu popsuli nie zwracalem na to uwagi. W domu chce sie polaczyc ze swiatem (wifi), wciskam "Wlacz WiFi" czekam, czekam i nie ma sieci żadnej. Wychodze do pulpitu wracam do wifi, patrzę, a tam Wylaczanie wifi. Nie wiem co sie dzieje probuje jeszcze raz ale caly czas to samo. No i tutaj historia sie konczy a ja mam problem ;f. Nie wyszukuje żadnego wifi i samo sie wylacza. Mial ktos cos takiego, albo chociaz wie jak temu zaradzic?

Jurij: Ort. Proponuję najpierw połączyć się ze słownikiem ortograficznym ;)

EDIT: Nie widać, że to było napisane specjalnie? PS; prawdziwego błędu sam nie zauważyłeś ;)

Edited by Jamaican, 27 November 2012 - 21:52.

  • 0

#2 OFFLINE   Jamaican

Jamaican

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 2 posts
    • Time Online: 35m

Posted 26 November 2012 - 22:13

Hmm, nie.

A jeśli coś nie wiedzac o tym zrobilem to nastepna zmiana na ustawienia fabryczne pomoże?
  • 0

#3 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 26 November 2012 - 22:49

Jeśli nic nie grzebałeś w telefonie, to zrób backup danych i zaktualizuj firmware. Jeśli to nie pomoże a masz telefon na gwarancji - oddaj. Jeśli nie masz telefonu na gwarancji, no to poszukaj dobrego serwisu.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#4 OFFLINE   neron

neron

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 383 posts
    • Time Online: 14d 3h 5m

Posted 27 November 2012 - 08:53

Ja podepnę się pod temat chociaż mam XMP(root,wgrany OUT Kitchen) ale problem podobny z tym tylko,że u mnie wifi łapie a nie mogę się połączyć(brak połączenia,ponów próbę) z danych pakietowych normalnie korzystam. Wifi włączone dane w tle też. Raz mi się udało połączyć nawet dość długo siedziałem. Może coś jeszcze trzeba włączyć?


dante: neron załóż osobny temat. Twój problem jest podobny, ale rozwiązanie może być inne. ( 1problem = 1temat ;) ) nie róbmy niepotrzebnego bałaganu.

Edited by dante, 27 November 2012 - 14:16.

  • 0
99% idiotów czyta posty z ręką na myszce... Nie zdejmuj! Teraz na to za późno!!!


0 user(s) are reading this topic