Jump to content


Photo

Jelly Bean - Androida 4.1 a Xperia U?


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 OFFLINE   FluFlu

FluFlu

    Thirst for Knowledge Member of Sony.yt Community

  • User
  • 57 posts
    • Time Online: 16h 29m

Posted 20 October 2012 - 07:20

Czy Xperia U ma jakieś szanse na otrzymanie Androida 4.1? Na wielu serwisach pojawia się informacja, że nie, ale też informacje te są aktualizowane, że po wielu krytykach zachowania Sony będzie jednak aktualizacja... To jak to będzie? Teoretycznie wymagania sprzętowe Jelly Bean są takie same jak poprzedniej wersji, więc nic nie stoi na przeszkodzie, jednak to tylko teoria. Android 4.0.4 Ice Cream Sandwich już wgrany, to teraz czas na 4.1 :D

bartolinio3: Poprawiłem literówki ;)

Edited by bartolinio3, 21 October 2012 - 12:29.

  • 0

#2 OFFLINE   jack79

jack79

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 712 posts
    • Time Online: 22d 20h 48m

Posted 20 October 2012 - 08:56


Jednak może się się jeszcze coś zmieni ;)


  • 0

#3 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 20 October 2012 - 13:28

Jak nie dostanie od Sony, to zapewne dostanie od developerów z XDA :) Podzespoły ma bardzo dobre więc pod względem hardware raczej nic nie stoi na przeszkodzie ;)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#4 OFFLINE   Deleted User 1

Deleted User 1

    Banned

  • Banned
  • 167 posts

Posted 04 March 2013 - 07:00

Jak nie dostanie od Sony, to zapewne dostanie od developerów z XDA :) Podzespoły ma bardzo dobre więc pod względem hardware raczej nic nie stoi na przeszkodzie ;)


Takie dobre, że ICS się na niej tnie jak emo. Już widzę jej pracę na JB. ;/ I nie mów proszę, że nie mogę oceniać bo nie używałem, ponieważ używałem ICS na tym telefonie i powiem szczerze, że żaden telefon mnie tak nie denerwował jak Xperia U na ICS, która potrafiła myśleć 3 minuty, zanim w ustawienia weszła. Oczywiście przy GB tego nie było :)

Edited by Charlie, 04 March 2013 - 07:00.


#5 OFFLINE   hunter3000

hunter3000

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 635 posts
    • Time Online: 22d 13h 52m

Posted 04 March 2013 - 08:12

Jak nie dostanie od Sony, to zapewne dostanie od developerów z XDA :) Podzespoły ma bardzo dobre więc pod względem hardware raczej nic nie stoi na przeszkodzie ;)


no podzespoły są raczej średnie, jak na tą klasę urządzenia. Ale fakt jak nie Sony to XDA wypuszczą JB na niego, choć już pewnie jest.
  • 0
Pomogłem? Daj plusika.

Sony Xperia S | Zylo | W850


0 user(s) are reading this topic