Jump to content


Photo

ICS dla Xperia U, Sola i Go


  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1 OFFLINE   zefff

zefff

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 25 posts
    • Time Online: 17h 14m

Posted 29 September 2012 - 09:40

Wczoraj wyszła oficjalna aktualizacja Sony Xperi U, Sola i Go do android 4, teraz tylko trzeba poczekać aż polscy operatorzy przetworzą i udostępnią ją do pobrania. Szkoda troche że zmienili lock screen z wyciszenia telefonu na aparat fotograficzny :(. Z wyciszenia korzystam codziennie a szybkie pstryknięcie zdjęcia trafi się może raz na kwartał albo i rzadziej.

Edited by zefff, 29 September 2012 - 09:46.

  • 1

#2 OFFLINE   Goomowiec

Goomowiec

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 634 posts
    • Time Online: 26d 18h 21m

Posted 29 September 2012 - 11:25

zawsze możesz zainstalować sobie GoLockera, jest darmowy a i sam będziesz mógł zdefiniować co chcesz mieć na ekranie blokady
  • 0
Posted Image
Skoro człowiek człowiekowi wilkiem to czy zombie zombie zombie?

#3 OFFLINE   zefff

zefff

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 25 posts
    • Time Online: 17h 14m

Posted 29 September 2012 - 16:07

Sęk w tym że bardzo podoba mi się nakładka sony i nie zamierzam jej zmieniać a jak wyczytalem żeby skonfigurować golocker trzeba zainstalować goluncher, poza tym wyskakują powiadomienia o płatnych motywach :P Trzeba będzie przeboleć poprostu tą zmiane i może napiszę się jakiegoś maila do sony mobile z sugestią powrotu do starego locka ale to dopiero po aktualizacji do 4 :)
  • 0

#4 OFFLINE   jack79

jack79

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 712 posts
    • Time Online: 22d 20h 48m

Posted 29 September 2012 - 20:41

Mi taki układ lockscreena akurat pasuje, a wyciszać możesz przecież po przytrzymaniu włącznika/klawisza blokady i wybraniu odpowiedniej opcji lub po prostu przytrzymać przycisk głośności
  • 0

#5 OFFLINE   zefff

zefff

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 25 posts
    • Time Online: 17h 14m

Posted 30 September 2012 - 16:04

No pewnie że mogę to robić w inny sposów np. przez widget który sony umiścił w xperii u ale zawsze to wiecej czynności a jak się człowiek przyzwyczai do wygody to potem ciężko się przestawić ;)
  • 0

#6 OFFLINE   zefff

zefff

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 25 posts
    • Time Online: 17h 14m

Posted 09 October 2012 - 18:20

Please Login or Register to see this Hidden Content



Na tej stronie jest napisane że ten soft jest już dostępny dla Xperii U od 28 września ale jak jest w praktyce to nie wiem, mam nadzieję że polscy operatorzy nie będą kazali nam długo czekać.
  • 0

#7 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 09 October 2012 - 18:58

Ten soft jest już dostępny, ale dla niewielu regionów, z czasem będzie dostępny dla szerszej grupy użytkowników :) Sugeruję nie przejmować się tym i korzystać normalnie z telefonu, a jak się pojawi - zaktualizować ;)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#8 OFFLINE   zefff

zefff

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 25 posts
    • Time Online: 17h 14m

Posted 09 October 2012 - 21:03

Ehhh dante gdybym się znał na tych genericach, bootloaderach i innych podobnych to pewnie już dawno pozbyłbym się brandingu plusa i wgrał czysty soft ale jak się człowiek nie zna i nie chce tracić gwarancji to trzeba czekać na aktualizację od operatora.
  • 0

#9 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 09 October 2012 - 22:17

Ehhh dante gdybym się znał na tych genericach, bootloaderach i innych podobnych to pewnie już dawno pozbyłbym się brandingu plusa i wgrał czysty soft ale jak się człowiek nie zna i nie chce tracić gwarancji to trzeba czekać na aktualizację od operatora.


Cały dowcip polega na tym, że wszystkie pliki do Xperii są teraz nazywane "Generic World" :lol: Nie ważna jest nazwa, a ważny jest 8-cyfrowy numerek customizacji pliku FSP:

"APP_SW_Kumquat_GENERIC_1254_3522_S1_SW_LIVE_3065_PID1_0002.6_0_B_1_564.SIN_FILE_SET"
168 "ST25i Customized CE1 1261-7889" "1261-9039 ST25i/Mobile Phone/MH1c_AN400/Customized CE1 (Cent"
"FSP_Kumquat_WORLD_1261_7889_S1_SW_LIVE_3065_PID1_0002.R2E_6_0_B_3_184.SIN_FILE_SET"

Dla regionu Central_Europe 1 jest to 1261_7889. Ale już dla każdego z operatorów będzie inny np. dla sieci Play będzie to 1267_0569. Spis wszystkich dostępnych wersji firmware i numerków customizacji masz w tym temacie: http://sony.yt/topic...-xperia-u-st25/ ;)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#10 OFFLINE   zefff

zefff

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 25 posts
    • Time Online: 17h 14m

Posted 15 October 2012 - 16:52

Sorki dante ale nie dałem rady, teraz troche zaganiany jestem. Od przyszłego tygodnia będę miał więcej czasu to chętnie bym się zapisał na twój androidowy wykład przez gg :)
  • 0


0 user(s) are reading this topic