Jump to content


Photo

Sony Xperia Neo L MT25i, czyli "Neonówka" już od Sony - jako pierwsza z ICS


  • Please log in to reply
13 replies to this topic

#1 OFFLINE   .RadziU.

.RadziU.

    Thirst for Knowledge Member of Sony.yt Community

  • User
  • 85 posts
    • Time Online: 2d 4h 5m

Posted 20 March 2012 - 20:57

Xperia neo L (MT25i) to telefon ze średniej półki przeznaczony na rynek chiński (choć nie jest to do końca potwierdzone). Posiada 1GHz jedno-rdzeniowy procesor Qualcomm MSM8255, 512MB RAM i 1GB wewnętrznej pamięci, (którą można rozszerzyć kartą microSD). 4-calowy wyświetlacz FWVGA ma rozdzielczość 480 x 854. Z przodu posiada kametę VGA, z tyłu za to znajdziemy 5-megapixelowy aparat nagrywający w jakości HD wspomagany przez diodę LED, a w środku baterię o pojemności 1500mAh. Telefon waży 131,5g i mierzy 121 × 61.1 ×12.2 mm.
Będzie to pierwszy model Sony wyposażony fabrycznie w Androida Ice Cream Sandwich.
Cena i data premiery nie są znane.

Posted Image
Posted Image

(źródło oraz więcej info) -

Please Login or Register to see this Hidden Content



Jak Wam się podoba? :)

Edited by .RadziU., 20 March 2012 - 21:37.

  • 3

#2 OFFLINE   not found

not found

    Banned

  • Banned
  • 1,546 posts

Posted 20 March 2012 - 21:17

Dobrze, że nie jest "kanciastym prostokątem" ;) W końcu ma być podobny do Neo.
WALKMAN?

Posted Image

#3 OFFLINE   bartolinio3

bartolinio3

    Banned

  • Banned
  • 1,180 posts

Posted 20 March 2012 - 21:23

Mi się podoba ;) Jest w "starym" stylu arca/arca S
Dołączona grafika

#4 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 20 March 2012 - 21:23

Patrząc na parametry to większość tego samego co w neo. Procek jednordzeniowy? Jeżeli jedno to totalny syf..
Design o wiele bardziej lepszy wg mnie w neo. Klawisze rodem z xperii play. Pomyślne rozwiązanie. Moduł aparatu pewnie będzie ten sam, bez exmora ;/

_________________
Nawinięto z Xperii Neo V :)
  • 0
Posted Image

#5 OFFLINE   .RadziU.

.RadziU.

    Thirst for Knowledge Member of Sony.yt Community

  • User
  • 85 posts
    • Time Online: 2d 4h 5m

Posted 20 March 2012 - 21:39

Niestety jedno-rdzeniowy, już poprawiłem ;) Niby mi się podoba jego tył - głośnik w lepszym miejscu, przód też fajny - większa powierzchnia pozostająca scalona z ekranem, ale ten przycisk wyszukiwania byłby przynajmniej dla mnie kompletnie bezużyteczny ;)

Edited by .RadziU., 20 March 2012 - 22:42.

  • 0

#6 OFFLINE   PhoneM

PhoneM

    Junior Activist of Sony.yt Community

  • User
  • 100 posts
    • Time Online: 5d 8h 12m

Posted 20 March 2012 - 21:50

Teraz jak coś jest single-core to jest syfem... ludzie ogarnijcie się... A co do tematu - mi tam się podoba, Design dla mnie lepszy niż w Neo/V, bardzo ładna :) Szkoda że tylko na rynek chiński :(

Edited by not found, 21 March 2012 - 10:46.
: literówka

  • 0

em1K1.png


#7 OFFLINE   .RadziU.

.RadziU.

    Thirst for Knowledge Member of Sony.yt Community

  • User
  • 85 posts
    • Time Online: 2d 4h 5m

Posted 20 March 2012 - 21:53

Nie jest to do końca potwierdzone, ale wątpię, żeby trafiło na Europę, po pierwsze, za bardzo się różni od tych "prostokątów", które Sony już zaprezentowało, a po drugie nie ma chyba sensu prowadzać odgrzewanego kotleta :)
  • 0

#8 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 20 March 2012 - 22:16

odgrzewanego kotleta


Heh, świetnie to ująłeś. eLka ma większy ekran, inny design, dodatkowy klawisz i chyba tyle. Mi to obojętne czy wprowadzą czy nie. Gdybym miał wybrać to został bym przy mojej neo v. Wygodniejsza dla mnie i ładniejsza, ale co kto woli.
_________________
Nawinięto z Xperii Neo V :)
  • 0
Posted Image

#9 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,114 posts
    • Time Online: 564d 20h 15m

Posted 21 March 2012 - 04:43

Patrząc na parametry to większość tego samego co w neo. Procek jednordzeniowy? Jeżeli jedno to totalny syf..
Design o wiele bardziej lepszy wg mnie w neo. Klawisze rodem z xperii play. Pomyślne rozwiązanie. Moduł aparatu pewnie będzie ten sam, bez exmora ;/


I po co te bulwersy? Nawet na stronie Sony napisali otwarcie, że to nowy telefon ze starym designem i starymi podzespołami:

Please Login or Register to see this Hidden Content

:) Nie ma się w sumie czemu dziwić, jeden z najbardziej popularnych modeli firmy - więc czemu nowe partie mieliby wypuszczać pod znakiem Sony Ericssona? Podpicowali nieco wygląd, zwiększyli ekran do 4", zmienili kolorki, wgrają najnowszy system i będą sprzedawać dalej jako nowość :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#10 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 21 March 2012 - 06:36

Mogliby wrzucić chociaż lepszy procesor i aparat.

_________________
Nawinięto z Xperii Neo V :)
  • 0
Posted Image

#11 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,114 posts
    • Time Online: 564d 20h 15m

Posted 21 March 2012 - 06:42

Mogliby wrzucić chociaż lepszy procesor i aparat.


"Wrzucili" do Xperii S czy chociażby Xperii ion :) Ciesz się, że zamontowali większy wyświetlacz :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#12 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 21 March 2012 - 07:00

4 inche to dla mnie za dużo. Jak pisałem wcześniej, nie zamienił bym neo v na eL.
Na zdjęciu tylu telefonu, nad glosnoscia to klawisz aparatu? Dziwne rozwiązanie, w każdym bądź razie lepsze niż w i4, bo tam telefon obraca się bardziej w kierunku lewo-ręcznych.

_________________
Nawinięto z Xperii Neo V :)
  • 0
Posted Image

#13 OFFLINE   Goomowiec

Goomowiec

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 634 posts
    • Time Online: 26d 18h 21m

Posted 21 March 2012 - 09:41

Procek jednordzeniowy? Jeżeli jedno to totalny syf..


tu rodzi się pytanie do czego służy telefon. jeśli chcesz dzwonić to i 1ghz ci starczy (i jeszcze mocy ci zostanie). tak samo do przeglądania internetu i pisania smsów (czy słuchania muzyki) co innego gry-ale jeśli kupuje się telefon z myślą o graniu to może wyłożyć trochę więcej kasy i kupić psvitę?

telefonik wygląda fajnie, ale nie ma w sobie "tego czegoś" co mogło by mnie zachęcić do zakupu
  • 0
Posted Image
Skoro człowiek człowiekowi wilkiem to czy zombie zombie zombie?

#14 OFFLINE   jack79

jack79

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 712 posts
    • Time Online: 22d 20h 48m

Posted 27 March 2012 - 10:30

Mi akurat ten model się podoba,a już myślałem ,że nie wyprodukują już żadnego smartfona w kształtach Neo.Tylko szkoda że ma aparat 5 Mpix bez EXMOR,zamiast 8,1 Mpix z EXMOR ,ale w pewnym sensie może być potraktowany jako następca Neo V
  • 0


0 user(s) are reading this topic