Jump to content


Photo

[Rozwiązany] Do 550zł


  • This topic is locked This topic is locked
113 replies to this topic

#21 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 24 March 2012 - 08:55

Jak wolisz coś na kablu, to za grosze można kupić MH610 np. ;)

Ale nie porównuj jakiegoś walkmana czy coś ze smartfonem pod względem muzyki, bo to się mija z celem.


Oh, jakim prawem dopuściłem się tak krzywdzącej opinii. To naturalne, że Walkmany nie służą do odtwarzania muzyki, tylko smartphone'y :) Człowiek uczy się całe życie...
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#22 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 24 March 2012 - 08:56

Do neo v dają! @#$%& słuchawki. Nawet ich nie otwieralem. Są dokanalowe, a ja lubie douszne i za ~30zł kupiłem w telemaxie mh610 i jestem bardzo zadowolony :-)

_________________
Nawinięto z Xperii Neo V :)
  • 0
Posted Image

#23 OFFLINE   marmal215

marmal215

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 628 posts
    • Time Online: 21d 6h

Posted 24 March 2012 - 09:35

Skoro nie otwierałeś to skąd wiesz jakie są? Może inni wolą dokanałowe...
  • 0

DENON DJ


#24 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 24 March 2012 - 09:44

Do neo v dają! @#$%& słuchawki. Nawet ich nie otwieralem. Są dokanalowe, a ja lubie douszne i za ~30zł kupiłem w telemaxie mh610 i jestem bardzo zadowolony :-)


MH610 to słuchawki dokanałowe panie ekspercie :) I proszę trzymać się tematu, który brzmi - smartphone do 1000 PLN.

@ timmi: Masz jeszcze jakieś pytania związane z tematem, czy wiesz już co chcesz kupić?

Jurij: Post użytkownika phillix został usunięty - brak związku z tematem.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#25 OFFLINE   neron

neron

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 383 posts
    • Time Online: 14d 3h 5m

Posted 24 March 2012 - 17:33

Jak chcesz słuchać muzyki kup sobie W995 taniej Cię wyniesie. A jak chcesz mieć porządny telefon w tej kasie to masz 3 do wyboru:
NeoV, ArcS lub samą Neo(ciężko dostać) w tej chwili chyba najlepsze telefony na rynku. Jak chcesz słuchać muzyki na nich i jeszcze z neta korzystać i dzwonić to od razu kup sobie jakiś mały akumulatorek na plecy żeby ich cały czas ładować. Przy średnim użytkowaniu dzień bateria wytrzyma(nie mylić z dobą).
ArcS od NeoV różni się chyba tylko aparatem i gabarytami.
  • 0
99% idiotów czyta posty z ręką na myszce... Nie zdejmuj! Teraz na to za późno!!!

#26 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 24 March 2012 - 18:20

ArcS od NeoV różni się chyba tylko aparatem i gabarytami.


Nie prawda. Arc S ma aparat 8,1 MPx z czujnikiem Exmor R, neo V - 5 MPx bez czujnika Exmor R. Arc S ma procesor Qualcomm Snapdragon MSM8255T taktowany zegarem 1,4 GHz, natomiast neo V ma procesor Qualcomm Snapdragon MSM8255 taktowany zegarem 1 GHz. Arc S ma ekran 4,2", natomiast neo V - 3,7". Arc S nie posiada aparatu do połączeń video, natomiast neo V owszem. Neo V waży 126 gramów, natomiast arc S 117. Neo V nie ma HDMI, natomiast arc S owszem. Różnią się też baterią bo neo V ma model BA-700, natomiast arc S - BA-750. Różnic jest całkiem sporo - design, kolorystka i parę innych szczegółów :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#27 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 24 March 2012 - 18:43

Neo v ma hdmi :-) micro hdmi. neo, neo v, arc, arc s mają

_________________
Nawinięto z Xperii Neo V :)

Edited by phillix, 24 March 2012 - 18:49.

  • 0
Posted Image

#28 OFFLINE   neron

neron

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 383 posts
    • Time Online: 14d 3h 5m

Posted 24 March 2012 - 19:04

Nie prawda. Arc S ma aparat 8,1 MPx z czujnikiem Exmor R, neo V - 5 MPx

Toż napisałem,że różni się aparatem. Co do tego Exmora to o kant d**y go rozbić. Porównywane były zdjęcia z ArcS z włąconym Exmorem,szajsunga galaxy,htc sensation i noki to arc wypadł dość blado w granicach 2-3 miejsca.
  • 0
99% idiotów czyta posty z ręką na myszce... Nie zdejmuj! Teraz na to za późno!!!

#29 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 24 March 2012 - 19:12

Ten Exmor bardzo mało daje. Czasami ledwo co widać różnicę. Widać jedynie różnicę w cenie między Neo, a Neo V.
Nową Neo V możesz mieć już za 600zł. Neo już drożej o jakieś 200zł, ale ja byłbym skłonny na Twoim miejscu do Neo V. Jeżeli będziesz chciał modować to bierz Neo V, bo teraz wszystko co wychodzi to na Neo V i nie zawsze działa na Neo ze względu na aparat, a Fixy nie są do wszystkiego i nie zawsze działają poprawnie.
Co do Arc i Arc S'a to zależy od ceny. Arc z prockiem ustawionym na 1GHz śmiga tak samo szybko jak Arc S z prockiem ustawionym na 1,4GHz, więc jeżeli znajdziesz Arca tańszego to bierz :)
  • 0
Posted Image

#30 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 24 March 2012 - 19:21

Neo v ma hdmi :-) micro hdmi. neo, neo v, arc, arc s mają


Faktycznie :blink: Ostatnio sprawdzałem pod tym kątem mini pro jak i mini i one nie posiadają hdmi :unsure: Nie rozumiem zatem polityki firmy, czemu mini pro nie posiada hdmi, a tańszy model ze średniej półki posiada... No mniejsza o to :)

Toż napisałem,że różni się aparatem. Co do tego Exmora to o kant d**y go rozbić. Porównywane były zdjęcia z ArcS z włąconym Exmorem,szajsunga galaxy,htc sensation i noki to arc wypadł dość blado w granicach 2-3 miejsca.


Bo wszystkie Xperie mają kiepskie aparaty :) Matryca może i jest Exmor R, ale wielkość obiektywu, optyka itd. pozostawia wiele do życzenia. Gdyby porównać zdjęcia z arc, arc S, Xperii S z np. C905 czy Satio (które też mają matrycę Exmor) , to Xperie byłyby bez szans.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#31 OFFLINE   timmi

timmi

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 871 posts
    • Time Online: 59d 5h 20m

Posted 08 April 2012 - 18:14

Coś nie wypali do 1000zł max 500-600 wiedziałem :(.Co doradzicie do tej ceny ?
  • 0

#32 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 08 April 2012 - 18:35

Proponuję Neo V :D do tej ceny najlepszy wg mnie.
  • 0
Posted Image

#33 OFFLINE   jack79

jack79

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 712 posts
    • Time Online: 22d 20h 48m

Posted 08 April 2012 - 20:53

Co do czujnika EXMOR to bez przesady moim zdaniem daje całkiem dużo, bo np. Neo V już nie uchwycisz tak ładnie nocnej panoramy miasta co zwykłą Neo i faktycznie jest ona prawie że unikatem który ciężko dostać.Jednak faktycznie w tym w takim przedziale cenowym najlpesza będzie Neo V ,ewentualnie mini pro oraz Live with walkman
  • 0

#34 OFFLINE   timmi

timmi

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 871 posts
    • Time Online: 59d 5h 20m

Posted 09 April 2012 - 12:25

Wszędzie gdzie widzę neo V to cena ok 700 używka,fajnie jak by za 550 gdzieś była bez simlocka a live with walkman to ok 550 nówka bez simlocka.A coś ze starszych nieco ?Na razie do wyboru to wt19i nowy lub używany a neo V jest powyżej tej kasy i nie ja decyduje o kasie na tel. tylko rodzice.
  • 0

#35 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 09 April 2012 - 14:10

Wczoraj z ciekawości zobaczyłem na allegro i była za ok. 600 nowa. Możesz też wylicytowac nawet tanio.
  • 0
Posted Image

#36 OFFLINE   timmi

timmi

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 871 posts
    • Time Online: 59d 5h 20m

Posted 09 April 2012 - 15:51

To nie wiem dlaczego w komisach tyle kosztują.
  • 0

#37 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 09 April 2012 - 15:57

W komisach to wiesz... FAP, FAP. FAP :) ja w komisach nie kupuję, bo wg mnie się nie opłaca.
Z uzywanych coś fajnego możesz znaleźć.
Ja kupiłem używany przez miesiąc, ale dodatkowo miałem odblokowany bootloader metodą nieoficjalną i kilka gratisów :)

Edited by phillix, 09 April 2012 - 15:58.

  • 0
Posted Image

#38 OFFLINE   timmi

timmi

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 871 posts
    • Time Online: 59d 5h 20m

Posted 09 April 2012 - 17:02

A ze sklepu np.media markt czy z internetu z własnego miasta ?
  • 0

#39 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 09 April 2012 - 17:20

W media markcie drożej niż na allegro
  • 0
Posted Image

#40 OFFLINE   timmi

timmi

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 871 posts
    • Time Online: 59d 5h 20m

Posted 09 April 2012 - 18:20

A saturn, media expert itp.a markety typu carrefour.Wolałbym osobiście odebrać.A za 260 na chwile obecną mam tyle to co bym kupił ?
  • 0


0 user(s) are reading this topic