Jump to content


Photo

[Rozwiązany] Do 550zł


  • This topic is locked This topic is locked
113 replies to this topic

#101 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 03 May 2012 - 19:26

poza tym nokie robią raczej marnej jakości fotki


chyba nie masz na myśli nowego Carl Zeissa w Lumii 800/900 czy Pure View, bądź w N95? ;)

Kolega chciał telefon do muzyki, więc głosnik też się liczy, a satio ma słaby głośnik w porównaniu do WFS czy Live'a.
  • 0
Posted Image

#102 OFFLINE   bartq92

bartq92

    Squire of Sony Majesty

  • User
  • 1,812 posts
    • Time Online: 76d 13h 42m

Posted 03 May 2012 - 19:52

Kolega chciał telefon do muzyki, więc głosnik też się liczy, a satio ma słaby głośnik w porównaniu do WFS czy Live'a.


A co kolega jest autobusowym DJ ? Dokupi sobie MPS-80 i ma taki głośnik jakiegoś WFS nigdy nie będzie miał :)
Głośnik w telefonie służy głównie do dzwonków ;)
  • 0

#103 OFFLINE   timmi

timmi

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 871 posts
    • Time Online: 59d 5h 20m

Posted 03 May 2012 - 19:59

Słucham na słuchawkach i na głośniku.Nadal nie wiem na który z nich się zdecydować wfs czy lww musiał bym pobawić się tymi modelami ale nie mam gdzie.
  • 0

#104 OFFLINE   Gracjan44

Gracjan44

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 45 posts
    • Time Online: 7d 7h 14m

Posted 03 May 2012 - 20:02

chyba nie masz na myśli nowego Carl Zeissa w Lumii 800/900 czy Pure View, bądź w N95? ;)

Kolega chciał telefon do muzyki, więc głosnik też się liczy, a satio ma słaby głośnik w porównaniu do WFS czy Live'a.



A słyszałeś satio po wgraniu modyfikacji głośnika?

Megapiksele to nie wszystko. Ktoś pisał wcześniej o symbianie że wymiera, zależy z jakiej strony na to patrzeć. Żadnej android nie ma jeszcze dobrego aparatu.
  • 0

#105 OFFLINE   bartq92

bartq92

    Squire of Sony Majesty

  • User
  • 1,812 posts
    • Time Online: 76d 13h 42m

Posted 03 May 2012 - 20:05

A słyszałeś satio po wgraniu modyfikacji głośnika?


Mogę się założyć, że nie słyszał/widział w ogóle Satio


Nadal nie wiem na który z nich się zdecydować wfs czy lww musiał bym pobawić się tymi modelami ale nie mam gdzie.


Z tych wybrałbym LWW. Ostatnio w salonie orange bawiłem się nim, był półce. Możesz zobaczyć w swoich mieście.
  • 0

#106 OFFLINE   neron

neron

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 383 posts
    • Time Online: 14d 3h 5m

Posted 03 May 2012 - 20:20

Fakt jest faktem,że Symbian wymiera i nigdy nie był dopracowany jak należy,nie znaczy to,że Android też jest ideałem ale mimo wszystko lepszym od Symbiana.
W telefonie żeby był aparat nawet z 14mpx to i tak zwykły aparat kompaktowy z 4mpx będzie robił lepsze zdjęcia. Jeżeli ktoś twierdzi inaczej to nie ma w tych sprawach żadnego pojęcia.
@timmi weź w końcu zadeklaruj się do czego ma ci ten telefon służyć bo to już nudna 6 strona i nic konkretnego nie napisałeś czego oczekujesz od telefonu,jedynie podałeś cenę. 3maj stronę do porównania telefonów. Ja na twoim miejscu dozbierałbym kasy i wziąłbym NeoV.

Please Login or Register to see this Hidden Content


  • 0
99% idiotów czyta posty z ręką na myszce... Nie zdejmuj! Teraz na to za późno!!!

#107 OFFLINE   timmi

timmi

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 871 posts
    • Time Online: 59d 5h 20m

Posted 03 May 2012 - 20:22

LWW bawiłem się fajny a wfs jeszcze nie.Satio widziałem tylko na garbarach stara rzeźnia i w necie.Czy mają w t-mobile wfs do zabawy czy atrapę ?
  • 0

#108 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 03 May 2012 - 20:32

W telefonie żeby był aparat nawet z 14mpx to i tak zwykły aparat kompaktowy z 4mpx będzie robił lepsze zdjęcia. Jeżeli ktoś twierdzi inaczej to nie ma w tych sprawach żadnego pojęcia.


Co prawda nie znam się na telefonach ani aparatach i nie interesuję się nimi, ale widziałem całą masę zdjęć zrobionych różnymi modelami SE, min. K750, k800, W700, K810, C901, C905, Satio, które o niebo przewyższały jakością te zrobione cyfrówkami przez turystów amatorów na wczasach za kredyt czy rodzinne nieostre zaszumione focie z imienin. Zdjęcia robi człowiek, aparat jest tylko narzędziem. Dlatego Twoja teza jest dla mnie całkowicie bezpodstawna.

A co do tematu - Satio będzie bardzo fajną opcją jako multimedialny smartphone w cenie do 500 PLN :)
  • 1
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#109 OFFLINE   neron

neron

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 383 posts
    • Time Online: 14d 3h 5m

Posted 03 May 2012 - 20:58

Co prawda nie znam się na telefonach ani aparatach i nie interesuję się nimi, ale widziałem całą masę zdjęć zrobionych różnymi modelami SE, min. K750, k800, W700, K810, C901, C905, Satio, które o niebo przewyższały jakością te zrobione cyfrówkami przez turystów amatorów na wczasach za kredyt czy rodzinne nieostre zaszumione focie z imienin.

Bo po.
1. Mieć aparat to nie wszystko,trzeba jeszcze umieć robić zdjęcia do tego wchodzą jeszcze ustawienia(aparat w telefonie nawet nie ma połowy tego co kompakt) i wiele innych czynników.
2. Oglądanie zrobionych zdjęć na telefonie i kompakcie jest niebem i ziemią po ich wywołaniu ;)

A co do tematu - Satio będzie bardzo fajną opcją jako multimedialny smartphone w cenie do 500 PLN

Co to za telefon multimedjalny bez korektora i RDS-u :o :lol:
  • 0
99% idiotów czyta posty z ręką na myszce... Nie zdejmuj! Teraz na to za późno!!!

#110 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 03 May 2012 - 21:08

Bo po.
1. Mieć aparat to nie wszystko,trzeba jeszcze umieć robić zdjęcia do tego wchodzą jeszcze ustawienia(aparat w telefonie nawet nie ma połowy tego co kompakt) i wiele innych czynników.
2. Oglądanie zrobionych zdjęć na telefonie i kompakcie jest niebem i ziemią po ich wywołaniu ;)


Wywoływać to można klisze z aparatów analogowych. Cyfrowe pliki można co najwyżej wydrukować lub wyświetlić. A co do ustawień, telefonem z modowanymi sterownikami w trybie automatycznym zrobisz lepsze fotki niż kompaktem. Chociażby z tego względu, że w takim chociażby C905 masz 3 błyski flesha, w kompakcie jeden. W pomieszczeniach i po zmroku - różnica ogromna.

Co to za telefon multimedjalny bez korektora i RDS-u :o :lol:


Po to wyposażono Satio w system, żeby każdy mógł sobie zainstalować playera wedle upodobań. RDS można mieć korzystając np. z MW600. Grunt, że jest radio, w X10 nawet tego brak ;)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#111 OFFLINE   bartq92

bartq92

    Squire of Sony Majesty

  • User
  • 1,812 posts
    • Time Online: 76d 13h 42m

Posted 03 May 2012 - 21:12

Co to za telefon multimedjalny bez korektora


A korektor jest, działa bardzo dobrze :)
  • 0

#112 OFFLINE   timmi

timmi

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 871 posts
    • Time Online: 59d 5h 20m

Posted 03 May 2012 - 21:25

symbiana mam w n73.Wezmę liva jedynie będę miał problem ze słuchawkami bo muszę mieć dokanałowe a jakie mi radzicie najlepiej z se jakieś ?

Jurij: Proszę trzymać się tematu i w razie innych pytań założyć nowy temat.
  • 0

#113 OFFLINE   marmal215

marmal215

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 628 posts
    • Time Online: 21d 6h

Posted 03 May 2012 - 21:32

Myślę, że dobrym wyborem byłyby słuchawki bezprzewodowe MW600, jeśli za drogie to MH100 (sam te mam i jestem mega zadowolony)
  • 0

DENON DJ


#114 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 03 May 2012 - 21:37

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic