Jump to content


Photo

Sony Ericsson Vivaz Pro - Specyfikacja | Technical Specification | ??????????? ????????????


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 24 August 2011 - 04:23

Sony Ericsson Vivaz Pro został zaprezentowany w lutym 2010 roku. Ze specyfikacją techniczną tego modelu możecie zapoznać się zaglądając do naszej bazy telefonów:

Please Login or Register to see this Hidden Content

. W tym temacie możecie także podyskutować o parametrach technicznych Vivaz Pro :)

Sony Ericsson has announced model Vivaz Pro on February 2010. You can look into our Sony Ericsson Database and familiarize with technical specification of:

Please Login or Register to see this Hidden Content

. You can also discuss about technical specification of Vivaz Pro in that topic :)

Sony Ericsson Vivaz Pro ??????????? ? ??????? 2010 ????. ? ??????????? ????????????? ???? ?????? ?? ?????? ????????????? ?????????? ? ???? ???? ?????????:

Please Login or Register to see this Hidden Content

. ? ???? ?????? ?? ?????? ????? ?????????? ? ?????????? ??????????? Vivaz Pro :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#2 OFFLINE   slivka91

slivka91

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 512 posts
    • Time Online: 15d 4h 34m

Posted 29 August 2013 - 10:55

Telefon mam co prawda od krótkiego czasu ale opisze moje uczucia związane z tym modelem.

Wizualnie ładnie się prezentuje. Prawie wszystkie klawisze dobrze rozmieszczone poza klawiszem blokady/włącznikiem. Umiejscowienie dobre ale klawisz sam za mały jest by go dobrze nacisnąć. Będąc już tym klawiszu dodam fakt blokady który jest irytujący. Dwa razy wcisnąć trzeba by telefon w sleepmode wszedł. No i komunikaty które równie irytują. Można byłoby to rozwiązać jednym wciśnięciem lub suwakiem na podobę jak w Satio. Ale jest tak jak jest no trudno...

Qwerty - no tu absolutny plus. Działanie szybkie bez zastrzeżeń. Pisanie wiadomości bajka. ;) Vivaz Pro bez Qwerty czyli jak zwykły Vivaz jest jak człowiek bez nogi.

Obsługa telefonu (soft) - S60v5 nie sprawia problemów aczkolwiek po wgraniu Kokoro moda działa odrobinę szybciej. Nie wiesza się nie ma problemów z jakąkolwiek funkcją. Soft starszej daty mam ale przy moich potrzebach starcza. Opcje od SE takie jak chociażby "Multimedia" działają odrobine szybciej i płynniej. Następcą jego będzie Xperia Mini Pro prawdopodobnie.

Aparat - zdjęcia wychodzą tak sobie. Jakościowo można porównać do C702. Dioda doświetlająca gorzej pali jak ta w W850. Brak w tej diodzie tego wzmocnienia światła podczas robienia zdjęcia który występuje w każdym telefonie z diodą. Świeci stałym światłem i nic więcej. Makro tutaj akurat lepsze jak w C702. O ile C702 rozmazywał lekko to Vivaz Pro wyostrza jakby chciał a nie mógł.

Dźwięk - lubię słuchać intensywnie muzyki a Vivaz Pro niestety dobrej jakości nie jest w stanie zapewnić. Pomimo wgranego korektora rewelacji nie ma. Na słuchawkach jest trochę lepiej. Testowałem HPM 70. Gdyby posiadał do opcji tego korektora strojenie ręczne można byłoby coś zdziałać. Jak dla mnie marnie. W850 bije go na głowę. Będąc już przy dźwięku a dokładniej jakości dźwięku podczas rozmowy - jednym słowem słabo - strasznie cicho. Będąc w mieście nie ma szans, że z kimś porozmawiam. W trybie testowym ten głośniczek wydobywa z siebie więcej niż podczas normalnego używania. Spróbujemy poszperać x-plorem, coś moze zdziałamy :)

Sieć - działa płynnie i bez zastrzeżeń czy to połączenie pakietowe czy WiFi a to mi najbardziej chodziło ;)

Wyświetlacz nie sprawia problemów z dotykiem. Przywykłem do niego;)


Moja ocena telefonu w skali 1-6 to 4. Klawiatura Qwerty podności funkcjonalność telefonu znacząco, internet działa bardzo dobrze, wizualnie ładny ;) Jednak jakość aparatu, jakość dźwięku dają taką moją ocene telefonu a nie wyższą. Jako "kombajn multimedialny" powinien poza funkcjami oferować jakość iście wysoka tych funkcji. A tu wypada blado.

Edited by slivka91, 31 August 2013 - 20:23.

  • 4
"Ćwierkają wróbelki, od samego rana..."

Posted Image


0 user(s) are reading this topic