Jump to content


Photo

Sony Ericsson MW600 - Recenzja zestawu słuchawkowego bluetooth


  • Please log in to reply
33 replies to this topic

#21 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 03 January 2013 - 19:45

Przeciez mowilem ze to nie wina sluchawek tylko Androida. A ze w wersji 4.1 JB dodali obsluge AVRCP 1.3 to i sluchawki zaczely wyswietlac te informacje :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#22 OFFLINE   Goomowiec

Goomowiec

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 634 posts
    • Time Online: 26d 18h 21m

Posted 03 January 2013 - 19:57

tja, z tym że w moim przypadku wiąże się to z utratą gwarancji, ale co tam :D poza tym nikt nie powiedział ze JB który szukuje userom Sony będzie miał AVRCP 1.3
  • 0
Posted Image
Skoro człowiek człowiekowi wilkiem to czy zombie zombie zombie?

#23 OFFLINE   giantx

giantx

    Autor najlepszego postu czerwca 2013

  • User
  • 69 posts
    • Time Online: 3d 12h 6m

Posted 07 May 2013 - 22:41

Tak na szybko :)
YT mnie ucieło ale myślę że to co miało być to jest. Pozdro
  • 5
Od E przez SE do S

#24 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 08 May 2013 - 06:31

Dzięki wielkie za filmik i wizualny dowód na to co już dawno temu powiedziałem, że brak wyświetlania piosenek i wykonawców na MW600 to tylko i wyłącznie wina Androida, a konkretniej braku obsługi AVRCP 1.3. Rozumiem, że podczas np. przychodzącego lub wychodzącego połączenia nazwa rozmówcy z książki telefonicznej wyświetla się także prawidłowo?

A co do baterii to myślę, że za miesiąc odczujesz znaczącą różnicę w trzymaniu % :) No i gratuluję zakupu Z-ki :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#25 OFFLINE   giantx

giantx

    Autor najlepszego postu czerwca 2013

  • User
  • 69 posts
    • Time Online: 3d 12h 6m

Posted 08 May 2013 - 08:16

:) Kurczę jeszcze nie dzwoniłem i nie odbierałem rozmów (na MW600). Dziś w pracy z kolegami wytestujemy :)
Co do akumulatora to na plus czy na minus poczuje różnice w procentach?
  • 0
Od E przez SE do S

#26 OFFLINE   jack79

jack79

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 712 posts
    • Time Online: 22d 20h 48m

Posted 08 May 2013 - 12:09

A według mnie do współpracy z androidem MW1 i tak jest lepsze, bo przynajmniej nie trzeba się martwić że coś nie będzie działać, instaluje się tylko jedną aplikację+opcjonalnie dodatki według swoich potrzeb i już. Jedynie ze starszymi telefonami nie działa tak jak trzeba np. z C702, ale muzyki da się słuchać, tylko tye że nie działa przewijanie piosenek i parę innych rzeczy, ale to pewnie przez Bluetooth 2.0, bo u kolegi na low-endowej Noki z Bluetoothem 2.1 działało normalnie tylko wiadomo że nie ma dostępnych funkcji typowo dla androida itp. W sumie jedynym minusem jest cena, i przez to nie każdy może sobie pozwolić na takie urządzenie

PS: giantx Wydajność akumulatora odczujesz oczywiście na plus, bo ja miałem podobnie z MW1 gdzie na początku bateria trzymała 6-8 godz. przy średnim używaniu a teraz potrafi wytrzymać nawet do 2-3 dni
  • 0

#27 OFFLINE   giantx

giantx

    Autor najlepszego postu czerwca 2013

  • User
  • 69 posts
    • Time Online: 3d 12h 6m

Posted 08 May 2013 - 14:36

Jack79 chodziło mi o aku sony Z bo chyba o tym Jurij pisał..
:-)

Jurij, mw600se wyświetla prawidłowo kontakt w czasie dzwonienia na Sony Z.

Edited by giantx, 08 May 2013 - 16:27.

  • 1
Od E przez SE do S

#28 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 08 May 2013 - 16:00

Co do akumulatora to na plus czy na minus poczuje różnice w procentach?


Na plus :) Jak wyjąłem z pudełka Sex pro MK16i to bateria trzymała 6-7 godzin... dzięki czemu nieco spanikowałem. Na szczęście po miesiącu sex pro zaczęła osiągać wyniki 3 dni 12 godzin i wszystko się ustabilizowało. Teraz ze względu ciupania w GTA III i częstego oglądania filmów na YT na dobranoc ładuję ją co dzień - dwa :)

Jurij, mw600se wyświetla prawidłowo kontakt w czasie dzwonienia na Sony Z.


Tak jak myślałem, dzięki za potwierdzenie :)

Jedynie ze starszymi telefonami nie działa tak jak trzeba np. z C702, ale muzyki da się słuchać, tylko tye że nie działa przewijanie piosenek i parę innych rzeczy,


Bardzo Cię proszę, nie rozpowiadaj bzdur... Na DB2020 czy A2 działa przełączanie piosenek, odbieranie rozmów, wykonywanie rozmów, wyświetla się informacja o osobie dzwoniącej, artyście, nazwie utworu... Nie wiem po co Ci przewijanie piosenek, używam tych słuchawek już od dwóch lat i ani razu mi tej funkcji nie brakowało. Grunt że sterowanie działa jak należy Play/Pause, Next / Previous, Vol- / Vol+ :)


A według mnie do współpracy z androidem MW1 i tak jest lepsze


Tak, tak, i dodaj jeszcze że w ogóle najlepszy to jest iPhone :) Żartuję. Używam czasami MW600 z sex pro do oglądania filmów, słuchania radia internetowego czy grania w GTA III i spisują się znakomicie. No tylko że na Gingerbreadzie ani ICS nie ma obsługi AVRCP 1.3 - więc wyświetlacz milczy pokazując jedynie godzinę. Ale jak już udowodniliśmy - to nie wina MW600 tylko Androida ;)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#29 OFFLINE   giantx

giantx

    Autor najlepszego postu czerwca 2013

  • User
  • 69 posts
    • Time Online: 3d 12h 6m

Posted 08 May 2013 - 16:22

A może zrobić video jak działa z k800 i w995? :-) Bo chyba ericsson r320 to nie da rady :-) żartuje
Mogę jeszcze dodać tablet samsung na ics ale tam faktycznie na systemowym niepokazuje nic.

Edited by giantx, 08 May 2013 - 16:33.

  • 0
Od E przez SE do S

#30 OFFLINE   jack79

jack79

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 712 posts
    • Time Online: 22d 20h 48m

Posted 08 May 2013 - 17:02

Jack79 chodziło mi o aku sony Z bo chyba o tym Jurij pisał..
:-)

Jurij, mw600se wyświetla prawidłowo kontakt w czasie dzwonienia na Sony Z.


Aha, ale to i tak czy to w Xperi Z czy MW600 i tak czy tak odczujesz poprawę ;)

Bardzo Cię proszę, nie rozpowiadaj bzdur... Na DB2020 czy A2 działa przełączanie piosenek, odbieranie rozmów, wykonywanie rozmów, wyświetla się informacja o osobie dzwoniącej, artyście, nazwie utworu... Nie wiem po co Ci przewijanie piosenek, używam tych słuchawek już od dwóch lat i ani razu mi tej funkcji nie brakowało. Grunt że sterowanie działa jak należy Play/Pause, Next / Previous, Vol- / Vol+


No tak tyle że ja piszę o MW1 i sam to osobiście sprawdzałem więc wiem ale jak chcesz to mogę to sprawdzić jeszcze raz, a MW1 jest dostosowany typowo dla androida więc na starszych SE i innych nie koniecznie musi wszystko działać prawidłowo
  • 0

#31 OFFLINE   Goomowiec

Goomowiec

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 634 posts
    • Time Online: 26d 18h 21m

Posted 09 May 2013 - 10:05

po przesiadce na androida 4.2.2 (a dokładniej cyanogenmoda 10.1) słuchawki znów przestały wyświetlać nazwy utworów i rozmów przychodzących,ale jak już mówiłem - dla mnie to nie problem bo większość tego co mam na telefonie znam na pamięć :D
  • 0
Posted Image
Skoro człowiek człowiekowi wilkiem to czy zombie zombie zombie?

#32 OFFLINE   giantx

giantx

    Autor najlepszego postu czerwca 2013

  • User
  • 69 posts
    • Time Online: 3d 12h 6m

Posted 10 May 2013 - 08:08

Dodam jeszcze jeden grosz na plus zestawu mw600,jest to ładowarka a dokładnie jej kabelek długi. Idealnie pasuje do podpięcia stacji DK26. Telefon mimo że jest niższy amperarz (mw600)widzi poprawnie doc.
  • 0
Od E przez SE do S

#33 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 10 May 2013 - 13:53

Ładowarka mw600 naładuje raczej wszystko z micro usb :-)
  • 0
Posted Image

#34 OFFLINE   jack79

jack79

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 712 posts
    • Time Online: 22d 20h 48m

Posted 10 May 2013 - 14:38

Ja też używam tej ładowarki od MW1 do ładowania swojej Xperi, bo wydaje się być bardziej poręczniejsza dlatego że ma dłuższy (tak jak giantx napisał) i cieńszy przewód, tyle tylko że ze względu na mniejszy o równe 300 mA prąd ładowania, telefon dłużej się ładuje, ale mi to zbytnio nie przeszkadza

PS: Goomowiec też znam wszystkie swoje utwory na pamięć, ale to wyświetlanie nazwy utworów i osób dzwoniących nieraz się przydaje. Szkoda tylko że trzeba bawić się w instalowanie tych Cyangenmodów żeby MW600 zaczął poprawnie wyświetlać te informacje, A przy MW1 wystarczy tylko pobrać aplikację z Google play o nazwie Smart Wireless Headset pro+opcjonalnie dodatki na np. wyświetlanie powiadomień i tyle, dlatego wołałem już kupić MW1
  • 0


0 user(s) are reading this topic