Jump to content


Photo

Mój pierwszy kontakt z... Sony Xperia T3 D5103

Sony Xperia T3 D5103

  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 05 June 2015 - 03:55

Witajcie,

 

Co prawda od mojego pierwszego kontaktu z modelem Sony Xperia T3 minęło już trochę czasu, ale co się odwlecze to nie uciecze i postanowiłem w końcu podzielić się wrażeniami na temat tego modelu. Firma Sony zaprezentowała model Xperia T3 w 2014 roku i skierowała go do osób lubiących stylowe smukłe oraz wydajne smartphone'y z dużymi czytelnymi wyświetlaczami. Gdy pierwszy raz wziąłem Xperię T3 do ręki od razu poczułem, że trzymam dosyć duże, a jednocześnie lekkie i smukłe urządzenie. Wymiary Xperii T3 bowiem to: 150.7 x 77 x 7 mm (tak, dobrze przeczytaliście - grubość Xperii T3 to jedyne 7mm!) a jego waga to jedyne 148 gramów.

 

Attached File  1.JPG   99.97K   1 downloads

 

Na pierwszy rzut oka widzimy duży 5,3" ekran, dosyć grube ramki i klasyczną dla Sony obudowę.

 

Attached File  2.JPG   87.84K   1 downloads

 

Tył również wygląda znajomo, w lewym górnym rogu widzimy 8,1 MPx aparat z diodą doświetlającą, na środku znaczek informujący o module NFC, a na dole pod logiem XPERIA widzimy szczelinę głośnika.

 

Attached File  3.JPG   104.02K   1 downloads

 

Dopiero gdy spojrzymy na telefon z boku - ukazują nam się prawdziwe wdzięki Xperii T3! Naprawdę smukła 7mm grubość telefonu robi wrażenie, a w połączeniu z elegancką stylistyką może się spodobać szczególnie damskiej klienteli. Z prawej strony telefonu producent umieścił slot na karty microSD do 128GB, włącznik, klawisze głośności oraz duży i wygodny klawisz aparatu. 

 

Attached File  4.JPG   109.11K   1 downloads

 

Z lewej strony widzimy jedynie złącze ładowania / transferu danych microUSB oraz eleganckie wdzięki Xperii T3.

 

Attached File  5.JPG   90.51K   1 downloads

 

U dołu telefonu widzimy jedynie otwór na mikrofon oraz uchwyt na smycz.

 

Attached File  6.JPG   86.1K   1 downloads

 

U góry natomiast wyjście słuchawkowe 3,5 mm audio jack.

 

Attached File  7.JPG   104.25K   1 downloads

 

Sony Xperia T3 posiada duży 5,3" bardzo dobrej jakości ekran dotykowy, który spełni wymagania nawet najbardziej wymagających użytkowników - nadaje się bowiem do oglądania zdjęć, filmów czy swobodnego przeglądania internetu. Czterordzeniowy procesor Qualcomm MSM8928 taktowany zegarem 1,4 GHz oraz 1GB pamięci RAM sprawiają, że smartphone działa płynnie, a aplikacje uruchamiają się niemal natychmiast. GPU Adreno 305 pozwala na uruchomienie mało i średnio wymagających gier i aplikacji. Pamięć wewnętrzna to skromne 8GB, ale możemy ją rozszerzyć do 128 GB za pomocą kart microSD. Na razie urządzenie pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Android Kit Kat 4.4.4, producent jeszcze na dzień dzisiejszy nie potwierdził plotek o aktualizacji do Androida 5.1 Lollipop dla tego modelu.

 

Attached File  8.JPG   95.76K   1 downloads

 

Jak widzimy Sony Xperia T3 jest nieco większa od niegdysiejszego flagowca - Sony Xperii Z, posiada także o 0,3" większy ekran.

 

Attached File  9.JPG   114.58K   1 downloads

 

A tu widzimy Xperię T3 w towarzystwie mniejszej siostry Xperii E3.

 

 

Sony Xperia T3 zrobiła na mnie bardzo pozytywne pierwsze wrażenie. Telefon dobrze leży w ręcej, jest solidnie wykonany i przede wszystkim elegancki. Z pewnością jest to urządzenie, które spodoba się paniom oraz młodzieży szukającej eleganckiego stylowego telefonu o przyzwoitej specyfikacji telefonicznej i za niewygórowaną cenę. 

 

A jakie są Wasze wspomnienia po pierwszym kontakcie z Sony Xperia T3 D5103? Zapraszam do dyskusji :)


  • 2
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...



0 user(s) are reading this topic