Jump to content


Photo

[Rozwiązany] Nie widzi domowej sieci wifi


  • This topic is locked This topic is locked
9 replies to this topic

#1 OFFLINE   timmi

timmi

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 871 posts
    • Time Online: 59d 5h 20m

Posted 09 November 2014 - 13:20

Witam wczoraj zauważyłem, że mini pro mimo włączonego wifi nie jest połączona z nim.W ustawieniach była tylko jako zapamiętana ,usunąłem ją i myślałem, że się pojawi w liście sieci wifi.Jednak nie widzi jej, wgrałem na próbę icsa to samo nie widzi nadal. Inne xperie w domu widzą i łączą się bez problemu.


  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 09 November 2014 - 13:24

A jak włączysz na innej Xperii tethering wi-fi to łączy się z tą siecią (np. z Xperią T LT30)?


  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   timmi

timmi

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 871 posts
    • Time Online: 59d 5h 20m

Posted 09 November 2014 - 13:30

Nie mogę włączyć hotspotu wifi jak mam wlaczone wifi jedna z funkcji się wylączy albo tethering albo wifi na T Ale pakiet i tethering to sie połączyła mini pro.


Edited by timmi, 09 November 2014 - 13:48.

  • 0

#4 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 09 November 2014 - 13:49

Ech... Masz włączyć tethering wi-fi na innej Xperii i sprawdzić czy Twoja Xperia mini pro SK17 zobaczy tę sieć i połączy się z nią. To chyba nie takie trudne?


  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#5 OFFLINE   timmi

timmi

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 871 posts
    • Time Online: 59d 5h 20m

Posted 09 November 2014 - 13:56

No i sprawdziłem, i łączy się.


Edited by timmi, 09 November 2014 - 13:57.

  • 0

#6 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 09 November 2014 - 14:17

No to zostaje kwestia ustawień Twojego routera. Może tam było coś grzebane? Upewnij się, że adres mac jest wpisany (jeśli filtrowanie mac masz włączone) i że sieć jest widoczna. Nie zaszkodzi także reset routera (odłącz z prądu i podłącz).


  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#7 OFFLINE   timmi

timmi

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 871 posts
    • Time Online: 59d 5h 20m

Posted 09 November 2014 - 14:45

Nic nie grzebałem zawsze działało, zresetowalem tak jak mówileś i nic.


  • 0

#8 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 09 November 2014 - 14:48

No to sprawdź czy sieć jest wykrywalna dla innych i na wszelki wypadek przestaw na tylko b albo b/g.


  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#9 OFFLINE   timmi

timmi

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 871 posts
    • Time Online: 59d 5h 20m

Posted 09 November 2014 - 15:07

Przestawiłem częstoliwość z 20 na 40 Mhz i działa.Dzięki za sugestie :)


  • 0

#10 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 09 November 2014 - 15:12

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów prosimy założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje / uwagi / opinie / sugestie prosimy zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez prywatny komunikator.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic