Jump to content


Photo

Problem ze sterownikami na Windows 8.1


  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 OFFLINE   xXChangerXxPL

xXChangerXxPL

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 3 posts
    • Time Online: 59m

Posted 17 April 2014 - 15:17

Witam 

 

Mam poważny problem ze sterownikami do Sony Ericsson Xperia Arc S na Windowsie 8.1. Otóż, po podpięciu telefonu w trybie flashowania pokazują mi się takie komunikaty w programie oraz w prawym dolnym rogu się pojawia taka chmurka widoczna na Screenie. 

Sterowniki były instalowane z programu Flashtool. Wszystko niby się poprawnie zainstalowało ale jak widać najwidoczniej nie... 

Potrzebuje wgrać kernel by móc zrotować sobie system bo mam go zaśmiecony programami od operatora. 

 

Proszę o szybką odpowiedź i pomoc ;c

 

Pozdrawiam xXChangerXxPL

Attached Files


  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 17 April 2014 - 15:29

To są dobre sterowniki flash: Attached File  ggsetup-3.0.0.1.exe   3.58MB   2749 downloads Zainstaluj je, zrestartuj komputer i powtórz flashowanie. Podepnij najpierw wyłączony telefon z klawiszem wstecz, jeśli nie załapie to wyjmij i włóż baterię, trzymaj vol- i podłącz kabel. Jeśli nadal nic, zmień port USB, kabel.
 

 

Potrzebuje wgrać kernel by móc zrotować sobie system bo mam go zaśmiecony programami od operatora.

 

Nie potrzebujesz. Najpierw wgraj sobie najnowszego Gingerbreada lub ICS'a czystego, a potem użyj tego poradnika: http://sony.yt/topic...esorem-msm8260/ :)


  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   xXChangerXxPL

xXChangerXxPL

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 3 posts
    • Time Online: 59m

Posted 17 April 2014 - 15:31

A podasz link do czystego ICS'a ? :D


  • 0

#4 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 17 April 2014 - 15:35

Poszukaj w sieci. Koszt wgrania oprogramowania w naszym serwisie online wynosi 20 PLN, trzeba mieć internet 2mbps lub szybszy, windowsa viste lub nowszy, naładowaną baterię i kabelek USB :)


  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#5 OFFLINE   xXChangerXxPL

xXChangerXxPL

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 3 posts
    • Time Online: 59m

Posted 17 April 2014 - 15:45

Zainstalowałem tak jak napisałeś te sterowniki, zrestartowałem, wyłączyłem telefon, przytrzymując klawisz wstecz podłączyłem kabel usb, potem zmieniłem port, i niestety telefon nadal nie jest wykrywalny przez Windowsa... Kabel też zmieniałem. :D Vol- i podłączenie kabla w ogóle nie działa... :c


Edited by xXChangerXxPL, 17 April 2014 - 15:47.

  • 0

#6 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 17 April 2014 - 15:47

Jak masz w trayu (koło zegara) włączone jakieś programy od Sony (PC Companion, SUS) to wyłącz. Jak nadal nic, sprawdź na innym kompie.


  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic