Jump to content


Photo

Nowy smartphone Sony Xperia z bardzo cienkimi krawędziami uwieczniony w Chinach


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 05 February 2014 - 04:01

Chiiński portal Digi-Wo opublikował dwa nieznane zdjęcia nowego smartphone'a Sony Xperia z bardzo cienkimi krawędziami obudowy:

 

Xperia-thin-bezel_1.png

 

Xperia-thin-bezel_2-640x480.png

 

Jak widzicie, zdjęcia są bardzo nieostre i trudno powiedzieć, czy są jedynie wymysłem grafika, czy też prototypem istniejącego telefonu. Co myślicie o tych zdjęciach i samej koncepcji smartphone'a z dużym wyświetlaczem i bardzo cienkimi krawędziami obudowy? Zapraszam do dyskusji :)

 

Źródło: Digi-Wo.com


  • 1
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#2 OFFLINE   Erin

Erin

    Grand Master of Sony Mobile Knowledge

  • Junior Moderator
  • 477 posts
    • Time Online: 100d 6h 15m

Posted 05 February 2014 - 08:00

Pomyślałem w pierwszej chwili że to fake... ale po dłuższy przemyśleniu sprawy, stwierdziłem że już chyba czas na coś takiego od Sony więc może faktycznie okazać się że w 2 połowie roku zobaczymy taki telefon.


  • 0

#3 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 06 February 2014 - 06:00

Ja myślę, że to prototyp istniejącego urządzenia. Zwróćcie uwagę na odbicia w ekranie, ewidentnie widać jakiś magazyn z podłużnymi świetlówkami. Pytanie tylko, czy zobaczymy ten prototyp na oficjalnej prezentacji Sony ;) Tak cienka obudowa musiałaby być chyba zrobiona z tytanu, żeby telefon i ekran się nie połamały w kieszeni... Ja tam wolę solidne konstrukcje z grubą ramką, no ale zobaczymy co wymyśli Sony :)


  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#4 OFFLINE   Erin

Erin

    Grand Master of Sony Mobile Knowledge

  • Junior Moderator
  • 477 posts
    • Time Online: 100d 6h 15m

Posted 06 February 2014 - 08:16

No to w Barcelonie może być ciekawie, aczkolwiek po głębszym zastanowieniu też bym się chyba nie odważył wziąć takiego telefonu do kieszeni, z resztą eSki też się staram nie brać, chyba że już muszę...


  • 0


0 user(s) are reading this topic