Jump to content


Photo

Grand Theft Auto: San Andreas Mobile już w grudniu


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 OFFLINE   not found

not found

    Banned

  • Banned
  • 1,546 posts

Posted 28 November 2013 - 23:13

Posted Image

No i zostało potwierdzone ;) Zgodnie z informacją firmy Rockstar, GTA San Andreas na urządzenia mobilne zostanie wypuszczone już w grudniu tego roku. Będzie dostępne dla Androida a także iOS, Amazon Kindle i Windows Mobile.

Dla potrzeb nowej wersji, GTA zostało nieco ulepszone. Otrzymamy odświeżoną grafikę, całkowicie nowe sterowanie dotykiem z opcją ukrywania zbędnych przycisków oraz poprawiony system checkpointów.

A czy wy nie możecie się już doczekać tak kultowej wersji GTA na wasze telefony? :)

źródło: rockstargames.com


WALKMAN?

Posted Image

#2 OFFLINE   vad3r

vad3r

    Junior Activist of Sony.yt Community

  • User
  • 161 posts
    • Time Online: 9d 13h 27m

Posted 29 November 2013 - 19:43

Właśnie na to czekałem :D. Spodziewałem się tej części w połowie 2014r a tu taka niespodzianka :)

Wysłane z mojego Xperia T za pomocą Tapatalk 2


  • 0

#3 OFFLINE   bartolinio3

bartolinio3

    Banned

  • Banned
  • 1,180 posts

Posted 30 November 2013 - 00:23

Mam nadzieje, że pójdzie też na mniej wysilonych konstrukcjach :D Jeśli tak, to czekam z niecierpliwością.
W sumie ważniejsze żeby hesoyam działało :D
Posted Image

#4 OFFLINE   not found

not found

    Banned

  • Banned
  • 1,546 posts

Posted 30 November 2013 - 13:18

Albo aiwprton i baguvix i zaczynamy zabawę w oczyszczanie miasta :D
WALKMAN?

Posted Image

#5 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 26 December 2013 - 18:58

Gra na kodach to nie zabawa... Mnie ciekawi z kolei lista kompatybilnych urządzeń Sony na stronie supportu Rockstara:

 

 

SONY ERICSSON: Xperia Z1, Xperia Z Ultra, Xperia Tablet Z, Xperia Z, Xperia U, Xperia ZL, Xperia SP, Xperia ion, Xperia UL, Xperia sola, LT22i   

 

Wynika z tego, że Xperie z 2011 nie są w ogóle kompatybilne... Widocznie Adreno205 i snapdragon MSM8255 są zbyt słabe dla tej gry. A może to wina 512MB pamięci RAM? Chociaż sola czy Xperia U także mają jedynie 512 MB RAM... Jeśli testowaliście już San Andreas na swoich Xperiach, dzielcie się wrażeniami na jakich urządzeniach gra Wam działa poprawnie ;)


  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic