Jump to content


Photo

Telefon się włącza, ale czarny ekran


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1 OFFLINE   Kapral

Kapral

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 1 posts
    • Time Online: 2h 30m

Posted 21 November 2013 - 20:07

Kupiłem ten telefon ( Sony Xperia Neo V ), koledze spadł i już się nie włączał, wciskał i tylko była chwilowa wibracja i nic więcej. Wziąłem go dziś, zainstalowałem nowy soft, ładuje go już sporo, po prawej stronie świeci zielona dioda, odłączyłem ładowarke włozyłem karte i włączam telefon, jest wibracja podświetla mi przyciski, reaguje na odblokowanie i blokowanie, bo raz podświetla a jak wcisne to gaśnie, ale cały czas jest problem bo ekran nie działa nie ma dźwieków itp. To jest wina wyświetlacza? Jest cały czas włączony bo jak na niego dzwonie to mi brzęczą głośniki na kompie i dotyk też działa to jak wciskam po ekranie to wibruje Posted Image Prosiłbym o pomoc, bo nie wiem czy zamawiać wyświetlacz czy to mogą być jakieś styki czy coś
  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 26 December 2013 - 18:49

Na początek warto rozebrać i złożyć telefon zgodnie z instrukcją serwisową: http://sony.yt/topic...kcja-serwisowa/ . Być może coś się rozłączyło i dociśnięcie kabelków rozwiąże problem. A jeśli nie, to trzeba będzie wymienić uszkodzone elementy.


  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic