Jump to content


Photo

Problem z wgraniem softa


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1 OFFLINE   barli

barli

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 1 posts
    • Time Online: 13m

Posted 02 November 2013 - 12:18

Witam ma taki problem otóże mój se nie chce się włączyc, czasami się tylko włączy pokaże się logo i komunikat że bateria jest naładowana odłącz ładowarkę (chociaż nie mam jej podłączonej) lub skontaktuj się z obsługą jakoś tak to było nie pamietam już jak na początku podłączałem kablem z przytrzymanym przyciskiem c to był dymek że nieropznano urządzenia w czym tkwi problem proszę o pomoc z góry dziękuje.Przed chwilą udało mi się uruchomić telefon ekran słabo byl podswietlony i komunikat sprzęt uzkodzony.Telefon został uszkodzony odłącz go od ładowania i skorzystaj z pomocy biura jakiego juz nie pamietam a następnie wyłaćż telefon.
  • 0

#2 OFFLINE   soniaczW800i

soniaczW800i

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 834 posts
    • Time Online: 41d 21h 44m

Posted 10 November 2013 - 15:37

Telefon nie upadł lub nie został zalany? Możesz spróbować odświeżyć oprogramowanie przez program Sony Ericsson Update Service jeśli to możliwe lub skontaktuj się z administratorem Jurij może uda się go naprawić Setool Boxem.
  • 0
Potrzebujesz akcesoriów lub części do swojego Sony Ericssona? Pisz na PW z pewnością się dogadamy! (więcej informacji można znaleźć w moich tematach w dziale giełda)


0 user(s) are reading this topic