Jump to content


Photo

[Rozwiązany] Smartfon ~4" ~650zł xperia M?


  • This topic is locked This topic is locked
7 replies to this topic

#1 OFFLINE   First

First

    Senior Activist of Sony.yt Community

  • User
  • 250 posts
    • Time Online: 23d 3h 29m

Posted 25 October 2013 - 11:28

Tak jak w temacie, interesuje mnie smartfon z ~4 calowym ekranem, tak do 650zł.
Myślicie, że xperia M to dobry wybór? (o ile uda kupić się ją w tej cenie pare sztuk nowych jest na allegro w tej cenie)
Jeszcze mam pytanie jaki ona ma tam sensor aparatu...?

ewentualnie co polecacie (M mi się naprawdę spodobała, L niby trochę lepsza, ale tak jak kiedyś napisałem nie pasuje mi jej wygląd :P )
nowego w tej cenie? (Sony, LG, Samsung, rodowitym chińczykom mówimy nie :P )

PS: Jaki wymiar karty sim obsługuje xperia M? :)

Edited by First, 25 October 2013 - 13:45.

  • 0

WATERPROOF


#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 25 October 2013 - 20:53

Wystarczy wejść do bazy telefonów i masz tam wszystko podane jak na tacy:

Please Login or Register to see this Hidden Content

vs

Please Login or Register to see this Hidden Content

:) Xperia M ma aparat 5MPx i obsługuje karty microSIM jak wszystkie nowe Xperie. Z ciekawych opcji do 4" i 650PLN rozważyłbym na Twoim miejscu SE Xperie pro, SE arc S, SE Xperie PLAY, a jak koniecznie chcesz Sony, to M jest chyba najświeższą konstrukcją w tej cenie. Ze starszych to swobodnie upolujesz Sole, a jak dobrze poszukasz to może i S-ke wyrwiesz... No tylko że tam już masz 4,3", ale za to lepszy aparat.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   First

First

    Senior Activist of Sony.yt Community

  • User
  • 250 posts
    • Time Online: 23d 3h 29m

Posted 25 October 2013 - 21:02

Raczej szukam nowego urządzenia, także SE odpadają na starcie.
Jeśli chodzi o czysto techniczne porównanie, to możesz mi wierzyć na słowo, że byłem w bazie urządzeń i porównywałem :)
raczej chodziło mi jak to w praktyce wygląda.

Jeśli chodzi o aparat, to czy to jest "zwykły" aparacik, czy ma exmor R/RS lub jakiś inny bajer ;)
  • 0

WATERPROOF


#4 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 25 October 2013 - 21:42

Raczej cudów bym się po nich nie spodziewał... Wodotryski to mają topowe konstrukcje, które kosztują znacznie więcej. Jeśli zależy Ci na aparacie, to rozglądaj się za S-ką... Aparat z czasem gotowości do zrobienia zdjęcia 1,5 sekundy i całkiem przyzwoita jakość zdjęć powinny Cię satysfakcjonować.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#5 OFFLINE   First

First

    Senior Activist of Sony.yt Community

  • User
  • 250 posts
    • Time Online: 23d 3h 29m

Posted 25 October 2013 - 21:55

Poprostu chciałem wiedzieć jaki on tam jest, nie będę od niego zbyt wiele wymagał :)
Wystarczy, że zrobi wyraźne zdjęcie notatek itp.
  • 0

WATERPROOF


#6 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 25 October 2013 - 22:05

Skoro Ci się podoba, to w tej cenie nie znajdziesz niczego lepszego i nowszego od Sony. Aczkolwiek niegłupim pomysłem jest też wstrzymać się kilka tygodni z zakupem i poczekać aż Xperia SP potanieje, wtedy miałbyś aparat 8,1 MPx z sensorem Exmor RS i lepszymi podzespołami ;)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#7 OFFLINE   First

First

    Senior Activist of Sony.yt Community

  • User
  • 250 posts
    • Time Online: 23d 3h 29m

Posted 26 October 2013 - 08:49

Niby tak, ale z takim podejściem to można czekać wieczność...kiedyś nexus 4 też potanieje do tego pułapu... :P
I tak zawsze warto by było poczekać trochę, aż nowszy tel stanieje i się zmieści w "widełkach" :)
Pozatym SP jak dla mnie jest troszkę za duży (jeśli jest jak wspomniany wyżej nexus, wnioskując po wielkości wyświetlacza powinien być prawie tych samych rozmiarów), przynajmniej w tym momencie, najpierw wolę się oswoić z mniejszym wyświetlaczem...
  • 0

WATERPROOF


#8 OFFLINE   First

First

    Senior Activist of Sony.yt Community

  • User
  • 250 posts
    • Time Online: 23d 3h 29m

Posted 29 October 2013 - 17:06

Także Xperia M została zakupiona,
przewidywany termin dostawy - czwatek :)
Temat zamykam.
  • 0

WATERPROOF



0 user(s) are reading this topic