Jump to content


Photo

[Rozwiązany] xperia pro brak internetu


  • This topic is locked This topic is locked
3 replies to this topic

#1 OFFLINE   kangur

kangur

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 17 posts
    • Time Online: 17h 46m

Posted 12 October 2013 - 01:55

witam ponownie, czasami mam dośc tego telefonu. chcę go używać, a na razie tylko problemy, ale plus taki że coraz więcej o nim wiem.
jedno pytanie- po czyjej stronie jest wina telefonu czy dostawcy internetu - internet po wi fi działa bez zarzutu ale po sieci komórkowej wcale
mimo że instaluje ustawienia konfiguracyjne od dostawcy?? przed zabawą w wymianę wersji było ok. czy może to być uszkodzony telefon czy raczej dostawca??
  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 12 October 2013 - 02:33

To może być i to i to. Sprawdź jak się telefon spisuje z włączonym hspa, jak się sprawuje na tylko gsm, a następnie sprawdź tę samą kartę sim na innym na 100% działającym telefonie. Jeśli na innym działa - coś masz z telefonem / ustawieniami nie w porządku. Jeśli nie działa - wina operatora. Jeśli HSPA nie działa a gsm działa - może to też być wina operatora. Np. w Plusie czasem HSPA nie działa, jak się przestawi telefon na GSM to po EDGE działa. Sprawdź też czy masz wyłączony tryb samolotowy, włączony przesył danych...

Ustawienia => Sieci zwykłe i bezprzewodowe => sieci komórkowe => Włącz przesył danych

Jeśli nie możesz wejść w sieci komórkowe, to tryb samolotowy jest włączony. Jeśli nadal nic, przywróć ustawienia fabryczne i wyślij sobie konfigurację ze strony Twojego operatora.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   kangur

kangur

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 17 posts
    • Time Online: 17h 46m

Posted 16 October 2013 - 19:25

witam. operator wreszcie przyznał się do błędu, a ja po raz kolejny root owałem telefon. !! temat zamknięty. pozdrawiam
  • 0

#4 OFFLINE   not found

not found

    Banned

  • Banned
  • 1,546 posts

Posted 16 October 2013 - 21:29

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
WALKMAN?

Posted Image


0 user(s) are reading this topic