Jump to content


Photo

Uszkodzone sektory dysku- Czy da się odzyskać pliki ?


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1 OFFLINE   jack79

jack79

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 712 posts
    • Time Online: 22d 20h 48m

Posted 04 September 2013 - 17:33

Witam
Okazało się że dysk w moim laptopie ma uszkodzone sektory i właśnie przez to system działa jak chce o czym napisałem w tym temacie http://sony.yt/topic...za/page__st__20 i mam pytanie czy da się z niego odzyskać te pliki które zostały uszkodzone ? (nie jest tego dużo na razie znalazłem raptem 3 pliki, z czego na jednym szczególnie mi zależy. Chciałbym się także dowiedzieć czy jest sens instalować od nowa system skoro dysk ma uszkodzone sektory czy od razu oddać do serwisu z tym, że tutaj już bym musiał czekać prawie miesiąc co byłoby trochę uciążliwe
  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 04 September 2013 - 19:29

Do odzyskiwania wszelakich plików polecam program Get Data Back Recovery. A co do dysku, to jeśli laptop jest na gwarancji - oddaj. Jeśli już nie jest - po prostu kup nowy dysk i sobie zamontuj.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic