Jump to content


Photo

Sony Ericsson W715 - Specyfikacja | Technical Specification | ??????????? ????????????


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 09 September 2011 - 14:43

Sony Ericsson W715 został zaprezentowany w styczniu 2009 roku. Ze specyfikacją techniczną tego modelu możecie zapoznać się zaglądając do naszej bazy telefonów:

Please Login or Register to see this Hidden Content

. W tym temacie możecie także podyskutować o parametrach technicznych W715 :)

Sony Ericsson has announced model W715 on January 2009. You can look into our Sony Ericsson Database and familiarize with technical specification of:

Please Login or Register to see this Hidden Content

. You can also discuss about technical specification of W715 in that topic :)

Sony Ericsson W715 ??????????? ? ?????? 2009 ????. ? ??????????? ????????????? ???? ?????? ?? ?????? ????????????? ?????????? ? ???? ???? ?????????:

Please Login or Register to see this Hidden Content

. ? ???? ?????? ?? ?????? ????? ?????????? ? ?????????? ??????????? W715 :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#2 OFFLINE   Deleted 2

Deleted 2

    Banned

  • Banned
  • 48 posts

Posted 10 September 2011 - 20:20

Miałem go jakis czas nawet ładny srebrny z przodu tylna klapka ciemna odcień brązu duży wyswietlacz dobrej jakosci system jak na A2 bardzo szybki całe menu przyzwoite a teraz minusy aparat masakra brak stabilizacji zdjecia w ruchu rozmazane i ogólnie słabe niby muzyczny ale dzwiek z głośnika nie wiadomo jaki nie podobał mi się a jakosc rozmów jeszcze gorsza myślałem że to cos lepszego ten telefon tylko ładnie wygląda nic po za tym takie jest moje zdanie.

#3 OFFLINE   faflak

faflak

    Moderator

  • Moderator
  • 1,031 posts
    • Time Online: 81d 22h 13m

Posted 04 November 2011 - 19:04

fon fajny wi-fi agps mialem dwa egzemplaze ostatni smigal na sofcie z vodafona , rewelacja zadnych zawiech ale ma tez wady slider szybko dostaje luzow na boki no i glosnik nie powala jakoscia nawet akustyki nie pomagaja za to na sluchawkach OK bateria 4-5 dni
  • 0

#4 OFFLINE   marmal215

marmal215

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 628 posts
    • Time Online: 21d 6h

Posted 05 November 2011 - 16:28

Miałem go na dwóch softach: niebrandowany 030 i od Vodafone 034. Bardzo miło wspominam telefon. Po wgraniu akustyki fakt, głośnik nie zadowala, za to na słuchawkach (miałem HPM-77) grał świetnie. Luzy - to prawda, miałem 30k rozsunięć no i luzy (niewielkie) były. WiFi się sprawowało bardzo dobrze, fajny duży ekran (2,4"). Ogólnie softy oba chodziły szybko, jednak od Vodafone był bardziej dopracowany. Szybszy, stabilniejszy - lepszy ;). Tyle że patchy na niego było mniej przeportowanych. Aparat to faktycznie słabiutki, chociaż ja nie używałem go w cale więc mi to nie robiło różnicy. Od robienia zdjęć jest normalny aparat ;) Klawiatura jak dla mnie była wygodna. Może nie powalała, ale źle się nie pisało. Wadą z pewnością jest to, że do tych telefonów szły jeszcze karty M2, a nie microSD (microSD tańsze trochę). GPS też spisywał się dobrze. Ogólnie - telefonik mi się bardzo podobał. :)
  • 0

DENON DJ



0 user(s) are reading this topic