Jump to content


Photo

[Rozwiązany] C902 nie działa aparat, świeci się czerwona lampka


  • This topic is locked This topic is locked
3 replies to this topic

#1 OFFLINE   pro_evil

pro_evil

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 2 posts
    • Time Online: 5h 26m

Posted 30 August 2013 - 19:55

Witam, kupiłem sobie zadbanego C902 ale uszkodzonego. Już po włożeniu baterii do telefonu świeci czerwona lampka z tyłu jak podczas nagrywania filmów ale troszku słabiej. Mimo wszystko telefon się uruchamia i działa w nim wszystko oprócz aparatu, ten się nie uruchomi wywala mnie z powrotem do menu lub tapety. W testach usług nie działa aparat przedni, tylni i tak samo lampa LED. Lampka świeci się cały czas.

Szukałem ale nigdzie nie spotkałem się z podobnym problemem, uszkodzony może być aparat, taśma czy płyta główna? Telefon z płytą AS, odpowiednim do niej softem i nie wygląda na rozbierany...
  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 30 August 2013 - 20:26

Jeśli jesteś pewien, że telefon ma właściwe oprogramowanie ( AS lub AO), to rozbierz telefon i sprawdź, czy aparat jest dobrze wpięty. Instrukcję jak rozebrać telefon masz podpiętą w dziale C902.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   pro_evil

pro_evil

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 2 posts
    • Time Online: 5h 26m

Posted 31 August 2013 - 10:41

Uszkodzona okazała się płyta główna, prawdopodobnie telefon miał bliski kontakt z wodą. Wymieniłem płytę na AO, wszystko śmiga, telefon robi ładne zdjęcia i dobrze gra na sofcie W902 ;)

Sprawdzałem starą płytę w innym C902 po zmontowaniu i włożeniu baterii dioda mocno świeci na czerwono jak podczas nagrywania filmu. Problem rozwiązany, temat do zamknięcia bo płyty głównej raczej nie naprawimy.
  • 0

#4 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 31 August 2013 - 13:12

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic