Jump to content


Photo

[Rozwiązany] Hazel i Usunięcie czegoś w farze.


  • This topic is locked This topic is locked
9 replies to this topic

#1 OFFLINE   baku

baku

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 5 posts
    • Time Online: 1h 42m

Posted 06 August 2013 - 20:50

Witam.
Potrzebuje pomocy. Pierwszy raz będę obsługiwał program far. Chcę usunąć wbudowaną aplikację Youtube tak, aby nie uruchamiała się wtedy kiedy wchodzę w film na yt . Denerwuje mnie to bo od czasu usunięcia możliwości odtwarzania HQ w Operze mini bo youtube niby wykrywa że mój telefon za słaby do HQ mp4. A dawno bez problemu na hazlu hq działało. Po prostu. Czy mógł by mnie ktoś krok po kroku poinstruować jak usunąć to głupie Youtube i czy nie uszkodzę tym usunięciem telefonu. Bardzo mi na nim zależy więc nie chcę go uszkodzić. Mam tego fara i niby jakiś plugin aby telefon hazel obsłużyło. Ten tutorial to najlepiej w obrazkach :). i jeszcze poproszę scieżkę bo teraz widzę jaki far ma interfejs. I czy aby na pewno nic nie uszkodzę, że np. w multimediach też jest skrót do apki youtube i czy np. nie uszkodzę wtedy multimediów, Albo zamiast wyboru jakości nie dostanę na ekranie kodu błędu. Liczę na to forum. :D :D :goodbye:
  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 06 August 2013 - 21:10

Tu masz wszystko opisane: http://www.sonyerics...-program-far-2/ oraz http://sony.yt/topic...softemusuwanie/ :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   baku

baku

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 5 posts
    • Time Online: 1h 42m

Posted 06 August 2013 - 21:19

No nic z tych dwóch linków zrobiło się masę kart w przeglądarce, ale chyba dam radę. Dziękuje za pomoc i czy aby na pewno nie uszkodzę tym telefonu? P.S. Może to być ważne bo czytam teraz jakichś RED-ach. Telefon mam od Orange i zdejmowałem tylko simlocka u jakiegoś kolesia a soft telefonu to: 1231-9304R7CA061100619 SonyEricsson. Napiszę o zamknięciu postu jeśli yt będzie (nie) będzie śmigało w hq.
  • 0

#4 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 06 August 2013 - 21:25

Masę? To są raptem dwa linki, a wystarczy otworzyć jeden z nich by rozwiązać problem. Po prostu usuń aplikację youtube z wymienionego wyżej katalogu farem i po sprawie.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#5 OFFLINE   baku

baku

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 5 posts
    • Time Online: 1h 42m

Posted 06 August 2013 - 21:32

No tak bo jak wejdę w pierwszy link to od razu i chcę przeczytać o tym RED-zie i idzie kolejna karta i tak coraz więcej wiesz ja totalny nowicjusz w tym a rzeczy interesujące czytam wszystko i klikam wszystkie odnośniki.
  • 0

#6 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 06 August 2013 - 21:40

RED to kolor certyfikatu. Wszystkie telefony mają fabrycznie certyfikat RED. Po prostu:

Wejdź farem z wtyczką SEFP2 do katalogu: TPA\PRESET\DEFAULT\JAVA albo TPA\PRESET\SYSTEM\AMS i usuń stamtąd youtube.


Tyle :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#7 OFFLINE   baku

baku

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 5 posts
    • Time Online: 1h 42m

Posted 07 August 2013 - 17:08

Mam jeszcze jedno pytanie w kwestii podłączenia telefonu do komputera. Czy telefon ma być włączony i w jakim trybie czy windows PC czy pamięć masowa. I czy np przy łączeniu np klikać klawisz C albo coś.
  • 0

#8 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 07 August 2013 - 17:52

Bądź łaskaw przeczytać choć jeden poradnik do fara... Masz mieć zainstalowane sterowniki flash. Telefon ma być wyłączony i podłączasz go trzymając guzik c kiedy Far poprosi o podłączenie telefonu. Telefon nie może się włączyć.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#9 OFFLINE   baku

baku

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 5 posts
    • Time Online: 1h 42m

Posted 07 August 2013 - 18:43

Yt Śmiga temat do zamknięcia.
  • 0

#10 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 07 August 2013 - 19:13

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic