Jump to content


Photo

[Rozwiązany] Naite - kilka pytań


  • This topic is locked This topic is locked
5 replies to this topic

#1 OFFLINE   kozdroman

kozdroman

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 29 posts
    • Time Online: 17h 36m

Posted 27 July 2013 - 21:47

super nie jest to cudo ten telefon w dodatku ma 4 lata ale mam do niego sentyment i dziala dalej.. Nie wiem czy moge ale mam jeszcze dwa trzy problemy.
1. W głośniku rozmów słychac buczenie - w zasadzie to jednostajne bzyczenie. rzecz jasna przy rozmowie. Jest to o tyle ciekawe, że słyszy tez to moj rozmowca? wczesniej mial ten tel moj ojciec z karta plusa i tez to bylo ale mniej. Ja ma play, co to może być?
2. Bateria trzyma góra 1.5 dnia umiarkowanego korzystania - rozmowy, sms, troche neta na 2g. Czy zmiana softu tu pomoże? Czy konieczna nowa bateria? Znajdę oryginał nie przeleżany bst-33?
3. Skad wziac przedni panel do naite bez rys na plastiku chroniącym wyświetlacz? ja mam ten tel w kolorze jasnym. Na allegro ktos tam sprzedaje niby oryginaĺ za 45 złotych plus przesyłka. Warto? Jest to osobna czesc - tylko panel przód.

not found: Wydzieliłem posty do nowego tematu, żeby nie robić niepotrzebnego bałaganu ;)

Edited by not found, 28 July 2013 - 15:39.

  • 0
ło matko i córko ile zachodu z tym sony :P o la boga krzywa noga..

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 27 July 2013 - 21:56

1. Może masz problem z mikrofonem? Zmień soft, jak nie pomoże trzeba będzie szukać przyczyny usterki...

2. Jak nie soft to nowa bateria na pewno. Możesz do niego wsadzić nawet bst-40 o zwiększonej pojemności 1120 mAh bodajże :)

3. Szukaj na allegro. W marexie kupowałem do niego czerwony panel nowy oryginalny za 7,99 ;) Wymiana jest prosta jak drut :)
  • 1
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   kozdroman

kozdroman

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 29 posts
    • Time Online: 17h 36m

Posted 28 July 2013 - 05:42

serio bateria będzie pasowała? Nie będzie problemów z ładowaniem ani wskaźnikiem baterii?
  • 0
ło matko i córko ile zachodu z tym sony :P o la boga krzywa noga..

#4 OFFLINE   faflak

faflak

    Moderator

  • Moderator
  • 1,031 posts
    • Time Online: 81d 22h 13m

Posted 28 July 2013 - 08:46

bedzie pasowala :) na pewno bedzie sie dluzej ladowac ale i dluzej trzymac
  • 1

#5 OFFLINE   kozdroman

kozdroman

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 29 posts
    • Time Online: 17h 36m

Posted 28 July 2013 - 08:56

o to super to taką kupię. Niech jeszcze troche sprzęcik działa. Spisuje sie a jak mam kupic za 150 złotych o wiele gorszy telefon to żal się tego pozbywać. Chyba że telefon ma jakieś zwarcie i dlatego tyle trzyma. Grzać się nie grzeje bo bym czuł.
Taki ot: mam dopiero 25 lat i miałem już jeden telefon dotykowy. Wiecie co? Nie dałem rady..:-D to nie dla mnie. Oddałem go staruszkowi za tego Se i mimo, że stary ale na reszcie żyję a nie zajmuję sie macaną zabawką:-D wiecej czasu dla żony i córeczki. Dzięki.
  • 0
ło matko i córko ile zachodu z tym sony :P o la boga krzywa noga..

#6 OFFLINE   not found

not found

    Banned

  • Banned
  • 1,546 posts

Posted 28 July 2013 - 15:40

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
WALKMAN?

Posted Image


0 user(s) are reading this topic