Jump to content


Photo

nie działa karta pamięci


  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 OFFLINE   michupo

michupo

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 21 posts
    • Time Online: 12h 47m

Posted 22 July 2013 - 14:09

Nie działa mi slot kart pamięci, można coś z tym zrobić bez serwisu? Coś wymienić?
  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 22 July 2013 - 18:16

Próbowałeś na kilku kartach m2, skoro twierdzisz, że nie działa? Zajrzyj do instrukcji serwisowej, rozbierz, sprawdź czy wszystko jest dobrze dociśnięte, możesz nawet wyczyścić czytnik spirytusem 95%, potem wysusz i poskładaj a jak nadal nic - to zanieś do serwisu.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   michupo

michupo

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 21 posts
    • Time Online: 12h 47m

Posted 23 July 2013 - 11:29

tak, próbowałem na kilku kartach, na innym telefonie działa, telefon rozbierałem i wszystko wydaje się być sprawne. Można gdzieś kupić ten slot? Widziałem kiedyś na ebayu, ale mało oplacalne, jakby gdzieś w Polsce był...
  • 0

#4 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 23 July 2013 - 12:51

W magbossie jest za 33,21 ;)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#5 OFFLINE   sonyman

sonyman

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 335 posts
    • Time Online: 13d 1h 52m

Posted 23 July 2013 - 16:27

Sprawdz czy nie odgiela ci sie ta blaszka ktora sprawdza czy karta znajduje sie w slocie.
  • 0
Posted Image
Posted Image
Posted Image

#6 OFFLINE   michupo

michupo

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 21 posts
    • Time Online: 12h 47m

Posted 26 July 2013 - 14:47

blaszka nieodgięta, a taśma wygląda na całą, nigdzie nie przerwana :(
  • 0

#7 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 26 July 2013 - 16:37

Wypnij czytnik, przeczyść styki spirytusem 95%, wysusz, zamontuj i testuj... Jak to nie pomoże, to najlepiej byłoby podmienić czytnik na sprawny.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic