Jump to content


Photo

Google Maps?


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 OFFLINE   akavel

akavel

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 1 posts
    • Time Online: 3m

Posted 22 July 2013 - 12:47

Witam,

zastanawiam się nad nabyciem tego telefonu, jednak ważne jest dla mnie wiedzieć czy możliwe jest wgranie i sensowne korzystanie na nim z aplikacji Google Maps?
Wiem, że telefon nie posiada GPS, ale GMaps potrafią teoretycznie korzystać z różnych innych metod na określenie pozycji (informacje o położeniu otrzymywane z sieci, wykrywanie okolicznych sieci WiFi itp.)

Będę wdzięczny za wszelkie info.
  • 0

#2 OFFLINE   slivka91

slivka91

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 512 posts
    • Time Online: 15d 4h 34m

Posted 22 July 2013 - 13:18

Jako, że używam od czasu do czasu GM na W850 które też ma nie ma navi to powiem tak. Po sieci nie wyłapie, ani po WiFi (W850 nie ma WiFi ale też nie spotkałem telefonu bez GPS/A-GPS a mającym/nie mającym WiFi który by wyszukiwał przez GM czy inne aplikacje aktualnego położenia.
  • 0
"Ćwierkają wróbelki, od samego rana..."

Posted Image

#3 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 22 July 2013 - 18:00

Wyłapie, wyłapie. Ja używałem Google Maps na C702 korzystając z sieci hsdpa i bez problemu pokazywało zbliżoną lokalizację (przy wyłączonym gps, bo zanim toto złapało fixa to... ). Jako przenośna mapa będzie działać bardzo dobrze, będzie nawet podawać zbliżoną lokalizację w oparciu o najbliższego bts'a. Jeśli jednak chcesz coś dokładniejszego, rozejrzyj się za Xperią X10 mini pro lub Xperią mini pro SK17 - one mają system, a-gps'a i będziesz mógł używać nie tylko google maps, ale auto mapy i innych nawigacji ;)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#4 OFFLINE   slivka91

slivka91

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 512 posts
    • Time Online: 15d 4h 34m

Posted 01 August 2013 - 20:51

Mi z kolei c702 na wyłączonym gpsie w ogole google maps nie chcialo szukac powód? Brak włączonego nadajnika/odbiornika gps. A tak to kazdy mający moduł a-gps wylapie położenie. Ale Jesli planujesz częste korzystanie z map/nawigacji to lepiej jednak zaopatrzyć sie w cos porządniejszego wypadaloby
  • 0
"Ćwierkają wróbelki, od samego rana..."

Posted Image


0 user(s) are reading this topic