Jump to content


Photo

[Rozwiązany] slider


  • This topic is locked This topic is locked
3 replies to this topic

#1 OFFLINE   adrian72411

adrian72411

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 35 posts
    • Time Online: 20h 10m

Posted 20 July 2013 - 19:29

mam takie moze dosc glupie pytanie ;d czy w hazelu jest cos takiego jak regulowanie slidera chodzi mi o to ze jak np lata na boki badz nie rowno sie rozsuwa albo ciezko czy to sie wykonuje poprostu przez dogiecia jakies bo nie che go rozkrecac puki ma gwarancje

Edited by adrian72411, 20 July 2013 - 19:29.

  • 0

#2 OFFLINE   faflak

faflak

    Moderator

  • Moderator
  • 1,031 posts
    • Time Online: 81d 22h 13m

Posted 20 July 2013 - 21:59

w hazelu czestym przypadkiem jest luzny slider - popuszczaja sie cztery srubki pod lcd na srubokret krzyżakowy mozna to usunac nie pozostawiajac sladow :) a jak nie chcesz sie bawic zanies na gwarancje hazel lubi sie calkiem rozkrecic co konczy sie z regoly zerwana tasma :) kilka dni temu takiego wlasnie kupilem za dobra $$ a juz nie wspomne w ilu likwidowalem ten luz
  • 1

#3 OFFLINE   adrian72411

adrian72411

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 35 posts
    • Time Online: 20h 10m

Posted 20 July 2013 - 22:52

to by na tyle ;d bo mam okazje drugiego kupic rozklekotany slider bo jesli chodzi o ciezko zsuwajacy sie to jest wiina za bardzo scisnietego badz jakis brud zazwyczaj zalega na suwakach temat do zamkniecia wielkie dzieki
  • 0

#4 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 20 July 2013 - 23:37

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic