Jump to content


Photo

[Rozwiązany] [Problem] Telefon nie chce się włączyć, notoryczny czarny, podświetlony ekran


  • This topic is locked This topic is locked
5 replies to this topic

#1 OFFLINE   Shiny

Shiny

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 7 posts
    • Time Online: 14h 50m

Posted 30 June 2013 - 23:06

Heloł. Od... kilku minut mam dziwny problem z telefonem.

Ale zacznę od początku - otóż, siedząc na GG (mobilnym), w pewnej chwili telefon... zgasł (?) - dokładniej tak jakby się wyłączył i zresetował, tylko że... już się nie zresetował. Więc wyjąłem baterię, bo pomyślałem, że znowu świruje pawiana i mi się psoci, niestety - po wyjęciu baterii i jej włożeniu, reakcja ta sama - podświetla się tylko ekran, ale jednocześnie dalej jest czarny.
Nie działa tryb przesyłania plików, nie reaguje na podłączenie pod ładowarkę. Aktualnie próbuję połączyć się FARem z JDFlasher, niestety - ciągle mam "Starting filesystem service..." i tyle - brak jakiejkolwiek reakcji. To samo dzieje się z Omniusem, a przez SEUS nie mogę zaktualizować telefonu, bo wyświetla mi informację, że mam aktualną wersję oprogramowania.
  • 0

Thug 4 Life


#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 01 July 2013 - 00:31

Omnius w ogóle nie zaczyna flashowania? Składałeś / rozkładałeś telefon w momencie awarii? Jeśli nie to ram do przekulkowania / wygrzania w serwisie. A jeśli tak, warto sprawdzić taśmę przed oddaniem do serwisu.
  • 1
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   Shiny

Shiny

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 7 posts
    • Time Online: 14h 50m

Posted 01 July 2013 - 08:38

Omniusem jakimś cudem udało mi się sflashować pomyślnie telefon, skutkiem czego piszę teraz odpowiedź na ten temat właśnie z niego. Natomiast jedyną rzeczą którą zrobiłem, to zdjęcie klapki i wyjęcie baterii. Aktualnie niby wszystko jest dobrze, ale chciałbym zapobiec powstawaniu takich sytuacji. W takim razie moje pytanie brzmi - jak się przed takim nagłym uszkodzeniem systemu plików (bo to właśnie on nawalił) uchronić?

Edited by Shiny, 01 July 2013 - 08:40.

  • 0

Thug 4 Life


#4 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 01 July 2013 - 13:49

Robić regularnie backup danych programem My Phone Explorer, by w razie awarii móc przeflashować telefon bez utraty wszystkich danych ;)
  • 1
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#5 OFFLINE   Shiny

Shiny

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 7 posts
    • Time Online: 14h 50m

Posted 01 July 2013 - 15:53

I tak nie trzymam żadnych danych na telefonie, więc mi to nie grozi. W każdym razie temat uważam za rozwiązany, toteż go zamykam i dziękuję Ci za wskazówki, Jurij.
  • 0

Thug 4 Life


#6 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 01 July 2013 - 16:06

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic