Jump to content


Photo

Słuchawki Bluetooth - jakie kupić tanio?


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 OFFLINE   Mofeix

Mofeix

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 2 posts
    • Time Online: 38m

Posted 27 June 2013 - 20:44

Jakie mamy do wyboru zestawy BT?
MW600 ale drogi a pamietam ze był kiedys chyba tak samo wygladajacy zestaw ale bez wyświetlacza.
Potrzebuje taniego takiego modułu zeby wlozyc sobie słuchawke do kasku motocykla i podlaczajac to przez kabel Jack-Jack do radia w aucie zeby przy telefonie nie plątały sie kable.

Prosze jak ktoś zna to niech poda nazwy zestawów

Jurij: Poprawiłem tytuł tematu.
  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 27 June 2013 - 20:53

Ta wcześniejsza wersja bez LCD i bez radia ma oznaczenie MH100. Ja bym mimo wszystko kupił na Twoim miejscu MW600, no chyba że uda Ci się kupić tanio MH100...
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   giantx

giantx

    Autor najlepszego postu czerwca 2013

  • User
  • 69 posts
    • Time Online: 3d 12h 6m

Posted 27 June 2013 - 21:02

Ze sprzętami na BT zasada według mnie jest taka- Im starsze tym akumulator leżał bezczynnie więc wydajność może być słabsza/krótsza.
Jest taki sklep- Świat Kierowcy.pl jest tam parę zestawów i kiedyś mieli MW600

PS. Jeździsz w kasku w aucie? Czy na motocyklu? Są też specjalne zestawy na motocykl za 800zł. Polecam też sklep sony bo tam wyszło ostatnio z 2 komplety chyba BT bez ekranu.

Edited by giantx, 27 June 2013 - 21:37.

  • 0
Od E przez SE do S

#4 OFFLINE   Mofeix

Mofeix

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 2 posts
    • Time Online: 38m

Posted 27 June 2013 - 23:28

800 własnie....

Please Login or Register to see this Hidden Content

o to by mi odpowiadało, tak na motocyklu, puścic w jednym uchu jakaś nute i w razie w wlaczyc sobie automatyczne odbieranie zeby odebrac
  • 0


0 user(s) are reading this topic