Jump to content


Photo

[video] Upływ czasu w Wietnamie uchwycony okiem Xperii Z C660X


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 24 June 2013 - 16:46

Smartphone Sony Xperia Z słynie między innymi ze świetnego 13 MPx aparatu, wyposażonego w matrycę Exmor RS, umożliwiającego fotografowanie zarówno w dzień jak i przy słabym oświetleniu dzięki technologii HDR. O tym jak dobry aparat ma Xperia Z, możecie się przekonać podziwiając dzieło Wietnamczyków, którzy za pomocą Z-ki wykonali 5749 zdjęć w mieście Ho Chi Minh w Wietnamie. Zdjęcia były robione w przeciągu kilku dni, potem za pomocą aplikacji zainstalowanej w telefonie zostały połączone w 3-minutowy klip wideo. Zdjęcia są animowane w tempie 15-20 klatek na sekundę. Jak to wyszło? Zobaczcie sami:


Jak Wam się podoba dzieło Wietnamczyków oraz Xperii Z?

Źródło: SECafe.vn
  • 2
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#2 OFFLINE   soniaczW800i

soniaczW800i

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 834 posts
    • Time Online: 41d 21h 44m

Posted 25 June 2013 - 05:33

Bardzo fajnie to wyszło, nieco przypomina wcześniejszy podobny filmik, tylko że zmontowany ze zdjęć wykonanych Xperią Arc S :) Podobają mi się takie filmiki, w których można się zachwycić, patrzeniem w "jedno miejsce" ;)
  • 0
Potrzebujesz akcesoriów lub części do swojego Sony Ericssona? Pisz na PW z pewnością się dogadamy! (więcej informacji można znaleźć w moich tematach w dziale giełda)

#3 OFFLINE   giantx

giantx

    Autor najlepszego postu czerwca 2013

  • User
  • 69 posts
    • Time Online: 3d 12h 6m

Posted 26 June 2013 - 16:33

Mam Z i muszę przyznać że lepiej nagrywa i fotografuje niż mój stary aparat Sony DSC-H10 :)
  • 0
Od E przez SE do S


0 user(s) are reading this topic