Jump to content


Photo

[Rozwiązany] MH650 vs MH750


  • This topic is locked This topic is locked
10 replies to this topic

#1 OFFLINE   neron

neron

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 383 posts
    • Time Online: 14d 3h 5m

Posted 18 June 2013 - 09:21

Mam Mango i które z tych dwóch słuchawek byście polecili? chyba, że jakieś inne?
Z dobrym basem i głośne.
  • 0
99% idiotów czyta posty z ręką na myszce... Nie zdejmuj! Teraz na to za późno!!!

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 18 June 2013 - 09:43

Do Xperii mini pro SK17 to tylko MH650. MH750 mają już standard ajfona CTIA i są przeznaczone do modeli Sony. Na SE nie będą działać (musiałbyś ciąć kable lub kupować w przejściówki, a to bez sensu). A jak nie muszą być na kablu to tradycyjnie polecę MW600 :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 18 June 2013 - 11:21

Ja mam MH610 ( nie wiem czym się różnią od MH650 ) i świetnie współpracują z Neo V. Do tego PowerAMP i VIPER 4 Android i dźwięk idealny dla mnie. Głośność taka, że przy kosiarce słychać muzykę, gdy słuchawki są 30cm od uszu. Nic nie trzeszczy, ładny bas, świetnie się dopasowują do uszu. Często jest tak, że ich po prostu nie czuję i przyjemne uczucie mieć dźwięk dookoła siebie :)
Z czystym sumieniem polecam - kupiłem za chyba 23zł w telemaxie.
  • 0
Posted Image

#4 OFFLINE   neron

neron

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 383 posts
    • Time Online: 14d 3h 5m

Posted 18 June 2013 - 13:49

Też myślałem o nich MH650. A o telemaxie nic nie chcę więcej słyszeć, może i mają oryginały ale potem o gwarancji można zapomnieć zawsze wykombinują, że to nie ich wina. Wgrałem tego Vipera 4 ale żadnego efektu poza jakością nie zauważyłem. Przy instalacji zaznaczyłem "With VFP" w Ampie mam zaznaczone MusicFXchyba, że na początku źle zaznaczyłem.

Edited by neron, 18 June 2013 - 14:00.

  • 0
99% idiotów czyta posty z ręką na myszce... Nie zdejmuj! Teraz na to za późno!!!

#5 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 18 June 2013 - 14:56

Zobacz moje ustawienia z pierwszego postu -

Please Login or Register to see this Hidden Content


  • 0
Posted Image

#6 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 18 June 2013 - 15:03

A o telemaxie nic nie chcę więcej słyszeć, może i mają oryginały ale potem o gwarancji można zapomnieć zawsze wykombinują, że to nie ich wina.


Nie przesadzaj... Wiele razy u nich kupowałem i jak HPM-85 źle kontaktowały - wymienili na inne bez problemu...
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#7 OFFLINE   neron

neron

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 383 posts
    • Time Online: 14d 3h 5m

Posted 18 June 2013 - 16:49

Nie przesadzaj... Wiele razy u nich kupowałem i jak HPM-85 źle kontaktowały - wymienili na inne bez problemu...

Jak zareklamowałem swoje bo nie stykały od razu przy jacku to ich serwis stwierdził, że to jest moja wina. Odwaliłem im maila to nawet ich nie odesłali.

Zobacz moje ustawienia z pierwszego postu -

Please Login or Register to see this Hidden Content


Wszystko tak samo ustawiłem i nic. Jakość jest ale głośność nie wzrosła. Podejrzewam, że na początku instalacji trzeba było zaznaczyć "CortexA8 with NEON" potem odinstalowałem ją i zainstalowałem znowu ale już ta opcja nie wyskoczyła. Pewnie gdzieś musiało to się gdzieś nadpisać.
  • 0
99% idiotów czyta posty z ręką na myszce... Nie zdejmuj! Teraz na to za późno!!!

#8 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 18 June 2013 - 17:33

Jak zareklamowałem swoje bo nie stykały od razu przy jacku to ich serwis stwierdził, że to jest moja wina. Odwaliłem im maila to nawet ich nie odesłali.


Jeśli pisałeś do nich w tonie, w jakim piszesz większość swoich postów na forum, to im się zupełnie nie dziwię. Wszelkie kwestie handlowe, a zwłaszcza reklamacje, należy załatwiać z kulturą i taktem, bo inaczej niczego się nie załatwi ;)

Masz jeszcze jakieś wątpliwości co do wyboru słuchawek, czy można zamknąć temat? Bo Wasza dyskusja z phillixem odbiega od tematu.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#9 OFFLINE   neron

neron

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 383 posts
    • Time Online: 14d 3h 5m

Posted 18 June 2013 - 18:02

Dzięki za pomoc. Można zamknąć.
  • 0
99% idiotów czyta posty z ręką na myszce... Nie zdejmuj! Teraz na to za późno!!!

#10 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 18 June 2013 - 18:51

Podejrzewam, że na początku instalacji trzeba było zaznaczyć "CortexA8 with NEON" potem odinstalowałem ją i zainstalowałem znowu ale już ta opcja nie wyskoczyła. Pewnie gdzieś musiało to się gdzieś nadpisać


tak, CortexA8 with NEON. Jak zainstalujesz, to usuń dane i reboot. Powinno działać. Jak coś, to pytaj na pw :)
  • 0
Posted Image

#11 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 18 June 2013 - 18:51

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic