Jump to content


Photo

[Rozwiązany] Wyłączająca się funkcja Xloud


  • This topic is locked This topic is locked
9 replies to this topic

#1 OFFLINE   Dabronik

Dabronik

    Senior Activist of Sony.yt Community

  • User
  • 233 posts
    • Time Online: 2d 20h 4m

Posted 15 June 2013 - 16:53

Mam problem aczkolwiek nie taki straszny, ponieważ jak w wchodzę w ustawienia dzwięku i zaznaczam Xloud potem wyjdę z ustawień i znowu wrócę do ustawień dzwięku to Xloud jest wyłączone, czy może to być związane z tym że usunąłem standardowy odtwarzacz? albo wgrałem clear bass i clear audio z Xperii S?
  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,114 posts
    • Time Online: 564d 20h 15m

Posted 15 June 2013 - 18:18

Na to wygląda :) Normalnie takie rzeczy nie powinny mieć miejsca. Wgraj na nowo firmware a się przekonasz, jeśli Ci to tak bardzo przeszkadza.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   Dabronik

Dabronik

    Senior Activist of Sony.yt Community

  • User
  • 233 posts
    • Time Online: 2d 20h 4m

Posted 15 June 2013 - 20:19

Bardzo nie przeszkadza ale po prostu chciałem wiedzieć czy wgranie clear bass coś zmienia bo szczerze różnicy nie ma we włączonym Xloud

Edited by Dabronik, 15 June 2013 - 20:20.

  • 0

#4 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,114 posts
    • Time Online: 564d 20h 15m

Posted 15 June 2013 - 20:24

Być może po modyfikacjach przez Ciebie poczynionych Xloud po prostu nie działa. Na mojej sex pro różnica jest znaczna i zawsze mam tę opcję włączoną :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#5 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 15 June 2013 - 20:36

Jeżeli nie chcesz odtwarzacza, a chcesz mieć głośny dźwięk i super jakość ( słuchawki, głośnik, zestaw bluetooth ), to polecam zainstalowanie moda VIPER 4 Android. Wymagany root. Poczytaj sobie tutaj:

Please Login or Register to see this Hidden Content


Podałem ustawienia na słuchawki i głośnik, które są najlepsze moim zdaniem.
Pozdro :)
  • 0
Posted Image

#6 OFFLINE   Dabronik

Dabronik

    Senior Activist of Sony.yt Community

  • User
  • 233 posts
    • Time Online: 2d 20h 4m

Posted 15 June 2013 - 21:28

A kernela trzeba mieć bo mam opcję boot loadera zablokowaną bo w ustawieniach sprawdzałem, standardowy odtwarzacz usunąłem i mam Player pro z paczką DSP czyli muszę użyć tych ustawień?

Moje ustawienia

Please Login or Register to see this Hidden Content

[ViPER4Android + PlayerPro + PlayerPro DSP pack + Bass Booster] lub [ViPER4Android + jetAudio Plus + Bass Booster] ~Muzyka Elektroniczna [Tonacja Ciepła - Basowa]

Słuchawki - [ Headset ] ~ Dla mnie jest to bardzo ważne by to było idealnie zestrojone (pozdrawiamy audiofili) Posted Image


Spoiler:

Wszelkie korektory w odtwarzaczach należy wyłączyć i sprowadzić do ustawień standardowych Posted Image
Jeśli macie aplikacje

Please Login or Register to see this Hidden Content

: Bass Boost: 30% [poza tym nic innego w tej aplikacji nie włączać] ~ta aplikacja działa tylko na słuchawki

MASTER POWER:
Enable: [Włączone]

PLAYBACK GAIN CONTROL:
Enable: [Włączone]
Select Effect Strength (~powinno być Strenght ;o): Slight
Max Gain: 2x
Max Output: -3.0 db

FIREQUALIZER:

Please Login or Register to see this Hidden Content



CONVOLVER:
Enable: [Włączone]
Impulse Response: Sony Xperia Clearbass Re.irs

FIELD SURROUND:
Enable: [włączone]
Select Field Surround Strength: Extreme
Select Mid Image Strength: Extreme

HEADPHONE SURROUND +:
Enable: [Wyłączone]
Select Effect Quality: wyżej już wyłączyliśmy

REVERBATION:
Enable: [Wyłączone]
Reszta nie istotna bo wyżej wyłączone

DYNAMIC SYSTEM:
Enable: [Wyłączone]
Reszta nie istotna

AUDITORY SYSTEM PROTECTION:
Enable: [Wyłączone]
Reszta nie istotna

MASTER GATE (Limiter):
Jeśli macie jakieś gorsze słuchawki i czujecie przesterowanie [poszumywanie bassów] warto tutaj ograniczyć decybele. Można obniżyć też w equlizerze 3 pierwsze słupki [pierwszy ma być wyżej niż drugi a drugi wyżej trzeciego].


Edited by Dabronik, 15 June 2013 - 21:38.

  • 0

#7 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 16 June 2013 - 07:40

Nie :-) to są ustawienia przykładowe z zestawem player pro. Możesz też użyć moich ustawień albo własnych. Bootloader tu nic nie zmieni. Tylko root wymagany. Aplikacja zmienia dźwięki całego telefonu, czyli z odtwarzacza, internetu, powiadomień, połączeń (nie mylić z jakością rozmów przez słuchawkę) itp.
  • 0
Posted Image

#8 OFFLINE   Dabronik

Dabronik

    Senior Activist of Sony.yt Community

  • User
  • 233 posts
    • Time Online: 2d 20h 4m

Posted 16 June 2013 - 09:27

Ok dzisiaj zobaczę czy to coś daje :) Ustawiłem według Jacek383 i teraz czekam tylko na livesoud MH1 i poszedł,a tak co do słuchawek to do tych mh1 trzeba jakąś aplikację instalować żeby w pełni działały w odtwarzaczu?

Edited by Dabronik, 16 June 2013 - 20:50.

  • 0

#9 OFFLINE   Dabronik

Dabronik

    Senior Activist of Sony.yt Community

  • User
  • 233 posts
    • Time Online: 2d 20h 4m

Posted 19 June 2013 - 11:36

Można zamknąć.
  • 0

#10 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,114 posts
    • Time Online: 564d 20h 15m

Posted 19 June 2013 - 12:00

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic