Jump to content


Photo

Gumki do słuchawek MH-1 livesound


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 OFFLINE   Dabronik

Dabronik

    Senior Activist of Sony.yt Community

  • User
  • 233 posts
    • Time Online: 2d 20h 4m

Posted 05 June 2013 - 19:13

Witam gdzie mogę dostać gumki do Livesound MH-1 bo jak próbuję założyć z HPM-77 to one są za duże i wypadają
  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 05 June 2013 - 22:01

A jaka tam jest średnica ? Możesz zapytać przedstawicieli sklepu Sony Mobile Polska lub dobrać gumki od innych modeli...
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   Dabronik

Dabronik

    Senior Activist of Sony.yt Community

  • User
  • 233 posts
    • Time Online: 2d 20h 4m

Posted 08 June 2013 - 19:07

Właśnie mam gumki od HPM-77 ale są za duże i wypadają
  • 0

#4 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 08 June 2013 - 21:40

Nie jestem debilem i nie musisz powtarzać dwa razy, że gumki od HPM-77 są za duże i wypadają :) Od czasu HPM-77 Sony wydał całą masę innych modeli słuchawek dokanałowych i można dobrać gumki, tylko trzeba znać średnicę słuchawek, której nie raczyłeś podać. Znajdź w domu lub pożycz od kogoś suwmiarkę i zmierz średnicę tego największego wgłębienia w słuchawkach.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#5 OFFLINE   Dabronik

Dabronik

    Senior Activist of Sony.yt Community

  • User
  • 233 posts
    • Time Online: 2d 20h 4m

Posted 09 June 2013 - 07:17

Nie powiedziałem że jesteś debilem po prostu nie spojrzałem że już wspominałem o gumkach z HPM-77
  • 0


0 user(s) are reading this topic