Jump to content


Photo

Neo V z orange z 2.3.4-> aktualizacja


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1 OFFLINE   karolik8

karolik8

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 1 posts
    • Time Online: 20m

Posted 03 June 2013 - 23:54

Witam, jestem tu nowy wiec proszę o wyrozumiałość :)

a wiec do rzeczy . jestem dosyć zielony .. posiadam Neo V z sieci orange jak wiemy Orange nie dało aktualizaji . telefon mam jeszcze na gwarancji ..

1. telefon na 2.3.4 bardzo się muli czy po aktualizacji do nowszego oprogramowania nie będzie tego ? ,

2. czy po aktualizacji Firmoware z tej strony nie stracę gwarancji z orange ?

3. który Firmoware wybrać ?

4. Czy według tego poradnika da rade to zrobić ? : http://sony.yt/topic...toolem-234-404/


Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedzi :)
  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 04 June 2013 - 00:43

Wgranie innego oprogramowania niż Orange spowoduje utratę gwarancji. Aczkolwiek wgranie ponowne firmware Orange "przywróci" ją więc nie ma obaw :) Czy wgranie ICS przyspieszy telefon - raczej tak. Natomiast wgranie czystego Gingerbread 2.3.4 nie dość, że przyspieszy telefon, to jeszcze nie sprawi problemów przy graniu w niektóre gry, jak to ma miejsce w przypadku nowszego Androida 4.0.4 ICS. Firmware możesz wgrać albo Flashtoolem albo S1toolem. Polecam Gingerbread 2.3.4 generic central europe 1 :) Obojętne która kompilacja, teraz wszystkie można rootować. Dla neo V najnowsza kompilacja niebrandowana ma oznaczenie 4.0.A.2.0.62 :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic