Jump to content


Photo

Akustyka W995 problem z wgraniem. Pomocy !


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 OFFLINE   ksl-com

ksl-com

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 3 posts
    • Time Online: 4h 49m

Posted 30 May 2013 - 15:08

Witam serdecznie a wiec tak. przeczytalem jak sie wgrywa sterowniki. sciagnalem akustyke Black Lizard Farfield Final, nastepnie przeciagnalem do IFS/SETTINGS/ACOUSTIC I gdy wgrywam ten sterownik działa mi tylko jeden głosnik ten górny ;/ I Lipa bo musiałem drugi raz na nowo instalowac softa a jest to nudne. Jakie znacie najlepsze sterowniki do glosnikow . Zalezy mi na jak najglosniejszym glosniku i najlepszej jakosci. A co do sluchawek zalezy mi na bardzo dobrej jakosci dzwieku . To samo tyczy sie aparatu jak wgrac te sterowniki i po czym poznam ze za dobrze zainstalowane i dzialaja ? Pozdrawiam ksl-com
  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 30 May 2013 - 16:57

Wgraj oryginalną akustykę i potem wgrywaj tylko te pliki, które chcesz zmodyfikować, a nie całą akustykę.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   bartolinio3

bartolinio3

    Banned

  • Banned
  • 1,180 posts

Posted 30 May 2013 - 17:43

Dodam też, że do telefonów z głośnikami STEREO musisz wgrać akustykę do głośników STEREO. Na przykład taką:
http://sony.yt/files...-stereo-vfinal/
Posted Image


0 user(s) are reading this topic